Aktualności

Podsumowanie gier kontrolnych

W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne pożyteczne sparingi. Rocznik 2007 grał z MUKS Zawisza Bydgoszcz i rewanżowy pojedynek z Bronią Radom. Rocznik 2005 prowadzony przez trenera Zasadę zajął się AKS SMS Łódź. Drużyna CLJ U17 podejmowała na własnym boisku Ząbkowie Ząbki, a  drużyna CLJ U18 mierzyła się na wyjeździe z Polonią Warszawa. Drużyna seniorów jest już po pierwszym ligowym meczu. Ich wyższość musiała uznać drużyna AKS SMS Łódź.

UKS SMS Łódź– AKS SMS Łódź 2 : 1
bramki: Majkowski, Błoch (k)

Polonia Warszawa – CLJ U18 1:0

Drużyna CLJ U-18 rozegrała w sobotę kolejny mecz sparingowy. Tym razem rywalem była Polonia Warszawa i mimo wielu okazji do strzelenia bramki (niewykorzystany rzut karny) mecz zakończył się porażką 0-1.

Skład:
Burek, Florczak, Domagała, Drapiński, Król, Dela, Laskowski, Urbański, Zmarzlik, Paciorek, Kuna. Na zmianę wchodzili-Robakiewicz, Cetnarski, Pałgan, Miłoński.
15 sierpnia pierwszy ligowy mecz z Zagłębiem Lubin o godzinie 12:00
CLJ U17 – Ząbkowia Ząbki 8:1

Bramki: Jędrasik x3, Łysiak x2, Zawierucha, Garnysz, Dibwe

Trener Mariusz Solecki: „Tak szczerze nie spodziewałem się tak wysokiego zwycięstwa, tym bardziej , że wychodząc na drugą połowę, prowadziliśmy tylko 2 bramkami. Później umiejętnie punktowaliśmy rywala z Ząbek. Cieszy skuteczność i organizacja gry, na minus- stracona bramka, gdyż chcieliśmy zagrać na „zero” z tyłu.”

Bramka Jędrasika

 

UKS SMS Łódź 2007 – MUKS Zawisza Bydgoszcz 3:1
Bramki: Kaczmarek, Szpura, Ternowsky
UKS SMS Łódź 2007 – Broń Radom 2:0
Bramki: Surynowicz, Kaczmarek

Skład MUKS Zawisza Bydgoszcz:
Zamorski – Pacyna, Witczak Szabela Sosnowski- Szpura Michał, Juśkiewicz Zawadzki Dominiak- Kaczmarek, Szpura Maciej.
Na zmiany wchodzili Zalech Maj Surynowicz Strzałkowski Ternovsky Aimar Riad

Skład Broń Radom:
Hewelt- Pacyna, Witczak Szabela Sosnowski- Szpura Michał, Juśkiewicz Zawadzki Dominiak- Kaczmarek, Szpura Maciej.
Na zmiany wchodzili Zalech Surynowicz Strzałkowski Ternovsky Aimar Riad

Published by Janusz Matusiak