Aktualności

Zobacz drużynę TME UKS SMS. Na inaugurację z AZS UJ Kraków.

W sobotę o godz. 13.30  piłkarki nożne ekstraligi zainaugurują sezon 2020/2021. Drużyna  TME UKS SMS Łódź na stadionie przy ul. Milionowej podejmie  AZS UJ Kraków. Początek spotkania o godz. 13.30.

Sponsorem strategicznym drużyny jest Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego w Łodzi, głównym i tytularnym firma Transfer Multisort Elektronik,  drużynę wspiera też Miasto Łódź, nowym sponsorem wspierającym zostały pabianickie Zakłady Mięsne Pamso, opiekę medyczną zapewnia klinika Orto Med Sport, sprzęt dostarcza Keeza, wozi piłkarki na mecze Express Bus.

TME UKS SMS Łódź: 2020/2021: W górnym rzędzie od lewej: kierownik Patryk Zarzycki, trener Marek Chojnacki, Małgorzata Lichwa, Alicja Sokołowska, Paulina Filipczak, Monika Sowalska, trener bramkarek Michał Sławuta, Wiktoria Zieniewicz, Nadia Krezyman, Anna Rędzia, Katarzyna Konat, Oliwia Silny, Adriana Achcińska i II trener Piotr Wosik.

W dolnym rzędzie od lewej: Oliwia Szperkowska, Daria Kurzawa, Klaudia Jedlińska, Maria Zbyrad, Gabriela Grzybowska, Dominika Gąsieniec, Tatsiana Markusheuskaya, Yurina Enjo i Julia Mordel

Published by Marcinek