Aktualności

Podsumowanie gier kontrolnych

W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne pożyteczne sparingi. Rocznik 2007 w środku tygodnia rozegrał trójmecz z drużynami: Akademii Reissa Jarocin, Warta Krzymów i Akademia Reissa Konin oraz jeszcze jedną grę kontrolną w sobotę z PSV Łódź. Rocznik 2006 prowadzony przez trenera Tomaszewskiego rozegrał dwumecz z drużyną Tomaszowskiej Lechii z rocznikami 2005 i 2006.Drużyna CLJ U17 na wyjeździe grała z Wisłą Płock, a  drużyna CLJ U18 u siebie podejmowała ŁKS Łódź. Drużyna seniorów w drugiej kolejce klasy okręgowej doznała porażki z KKS Koluszki

CLJ U-18 -ŁKS Łódź 9:0
Bramki zdobyli :Paciorek 3, Zmarzlik 2, Drapiński, Rosiński, Dela, Laskowski

Skład: Burek, Florczak, Drapiński, Król, Rosiński, Dela, Urbański, Zmarzlik, Paciorek, Błoch, Kuna. Na zmianę wchodzili Laskowski i Firasiewicz

Wisła Płock- CLJ U 17 1-4
Bramki: 2- Jędrasik, 1- Kołodenny, Garnysz
Trener Solecki: „To była generalna próba przed rozgrywkami CLJ u 17. Mimo zwycięstwa wyciągnęliśmy z tego meczu kilka wartościowych wskazówek i wniosków na przyszłość.”
Lechia Tomaszów 2005 – CLJ U15 1:1
bramka: Stróżyński
Lechia Tomaszów 2006 – CLJ U15 3:3
bramki: Pawłowski, Czarnecki, Stankiewicz
W sobotę zawodnicy z rocznika 2006 zagrali dwumecz z Lechią Tomaszów w Tomaszowie. Trener podzielił chłopców na 2 drużyny.
Pierwszy zespół zagrał z Lechią 2005, zaś drugi z Lechią 2006.
W pierwszym meczu nasz zespół miał dużą przewagę w posiadaniu piłki, ale miał duże problemy z kreowaniem sytuacji bramkowych przy bardzo umiejętnie broniącym się przeciwniku, nastawionym na grę z kontry. Po jednej z nich przeciwnik zdobył bramkę i to nasz zespół musiał gonić wynik, co w końcu się udało. Mecz był rozgrywany na bardzo dobrze przygotowanej trawiastej nawierzchni, jednak w bardzo dużym upale, co też miało wpływ na intensywność gry.

W drugim meczu obserwowaliśmy dużo więcej akcji i oba zespoły starały się grać ofensywnie, ale to znowu my musieliśmy gonić wynik, co i w tym meczu nam się powiodło.

Akademiia Reissa Jarocin – UKS SMS 2007 3:2
bramki: Zawadzki x2
Warta Krzymów- UKS SMS 2007 0:6
bramki: Szpura Michał, Szpura Maciej, Juśkiewicz, Kaczmarek, Zawadzki, Jackiewicz
Akademia Reissa Konin – UKS SMS 2007 1:11
bramki: Szpura Maciej 3 Zawadzki 2 Kaczmarek 2 Juśkiewicz Dobrowolski Dominiak Maj

W środę 5 sierpnia zagraliśmy trój mecz z drużynami Akademii Reissa Jarocin, Konin oraz Wartą Krzemów. Bilans trój-meczu to: dwie wygrane jedna przegrana. Strzelamy 19 bramek tracąc przy tym 4

Składy: Jakubowski Gracjan- Pacyna, Witczak, Jakubowski Olaf, Sosnowski- Szpura Michał, Juśkiewicz, Zawadzki, Dobrowolski- Szpura Maciej, Kaczmarek. Na zmiany wchodzili Zalech, Strzałkowski, Zieliński Mujżel, Jackiewicz , Maj, Surynowicz , Dominiak , Ternovsky

UKS SMS Łódź 2007 – PSV Łódź 8:1
Bramki: Kaczmarek x2, Dobrowolski x2, Witczak, Michał Szpura, Ternovsky, Zawadzki

W sobotę jeszcze bardziej poprawiliśmy statystyki odprawiając z kwitkiem drużynę PSV Łódź 8:1

Skład: Jakubowski Gracjan- Pacyna, Witczak, Jakubowski Olaf, Sosnowski- Szpura Michał Juśkiewicz, Zawadzki, Dobrowolski- Szpura Maciej , Kaczmarek . Na zmiany wchodzili Mujżel Zieliński Aimar Dominiak Jackiewicz Zalech Ternovsky

Published by Janusz Matusiak