Centralna Liga Juniorów! Podsumowanie pierwszej kolejki

Nasze zespoły w które grają w najwyższej klasie rozgrywkowej dla młodzieży czyli Centralna Ligi Juniorów mierzyły się z Zagłębiem Lubin, MKS Polonia Warszawa i RTS Widzew Łódź. Wygrana, dwa remisy oraz dwa gole strzelone i jeden stracony to dorobek naszych trzech drużyn z tego weekendu.

CLJ U18 – Zagłębie Lubin 0:0

W sobotę zainaugurowała swoje rozgrywki drużyna CLJ- U18. W pierwszym swoim meczu, pomimo wielu okazji do zdobycia bramki zremisowaliśmy bezbramkowo z Zagłebiem Lubin.
Skład: Burek, Rosiński, Domagała, Drapiński, Król, Dela, Urbański, Zmarzlik, Paciorek, Laskowski, Kuna. Na zmiany wchodzili: Grądzki, Błoch, Firasiewicz, Woźnikiewicz

Legia Warszawa Górnik Zabrze 4:1
Escola Varsovia Warszawa Hutnik Kraków 3:1
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 3:6
UKS SMS Łódź Zagłębie Lubin 0:0
Lechia Gdańsk Korona Kielce 2:1
Cracovia Lech Poznań 1:1
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 5:0
Gwarek Zabrze Śląsk Wrocław 0:6

MKS Polonia Warszawa – CLJ U17 1:1
bramka: Wódź

Na inaugurację rozgrywek CLJ U-17 remisujemy z Polonią Warszawa 1:1.
Prowadzenie dla UKS SMS zdobył w 38 minucie Kuba Wódz. Zespół Polonii wyrównał w 49 minucie po bramce z rzutu karnego.
Tradycyjnie poprosiliśmy trenera Soleckiego o kilka słów na temat meczu:
Trener Solecki:
„Wynik przed meczem ,byśmy wzięli w ciemno, po meczu- jest niedosyt. Bramkę straciliśmy po wątpliwym rzucie karnym. Mimo korzystnego wyniku po zawodnikach było widać nerwowość, tym bardziej , że był to pierwszy mecz.”Skład:

Letkiewicz .P, Płocki, Kosędka , Letkiewicz M, Zagórski, Wódz (75- Rolnik), Łysiak, Zawierucha, Janicki, Jędrasik (80- Garnysz), Kołodenny (75- Dibwe )

Znicz Pruszków Escola Varsovia Warszawa 2:0
Ursus Warszawa GKS Bełchatów 2:2
AP Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 4:5
MKS Polonia Warszawa UKS SMS Łódź 1:1

CLJ U15– RTS Widzew Łódź 1:0
bramka: Myśliwiec

W sobotę nasza drużyna U15 rozpoczęła rozgrywki w CLJ U15 meczem z Widzewem. Widać było u zawodników tremę dla których był to debiut na poziomie gry o mistrzostwo Polski. Bardzo dobrze rozpoczęliśmy zawody spychając przeciwnika do obrony i stwarzając sobie kilka sytuacji do zdobycia bramki. Jedną z nich udało nam się zamienić na bramkę. Pod koniec drugiej połowy przeciwnik mocno przycisnął, ale nam udało się utrzymać przewagę bramkową do końca.
W debiucie wygrywamy z Widzewem 1-0.
Bramka: 20min Myśliwiec, asysta: Pieczarka

Olimpia Elbląg Jagiellonia Białystok 0:2