Aktualności

Zapowiedź Centralnej Ligi Juniorów !

Mecz Ligi Narodów o 20:45, a my zapowiadamy co będzie się działo w nadchodzący weekend w Centralnej Lidze Juniorów. Tam trzech naszych przedstawicieli będzie się mierzyło z Legią warszawa, GKS Bełchatów i.. Legią Warszawa.

CLJ U-18
vs
Legia Warszawa

U18 trenera Marcina Perlińskiego po imponującym zwycięstwie na własnym boisku z Hutnikiem Kraków 7:0 bierze na celownik Legię Warszawa, mecz odbędzie się na wyjeździe. Drużyna Legii ma jeden zaległy mecz z Pogonią Szczecin odbędzie się on dopiero 9 września.

Do tej pory rywale w swoich dwóch meczach wygrywali dwukrotnie i zajmują 3 miejsce w tabeli.

Mecz odbędzie się 5 września o godzinie 12:00 w Urszulinie

Pozostałe mecze w IV kolejce:

Górnik Zabrze Arka Gdynia 5 września, 12:00
Lech Poznań Śląsk Wrocław 6 września, 12:00
Korona Kielce Gwarek Zabrze 5 września, 12:00
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 5 września, 10:00
Wisła Kraków Cracovia 5 września, 11:15
Hutnik Kraków Lechia Gdańsk 5 września, 12:00
Legia Warszawa UKS SMS Łódź 5 września, 12:00
w Urszulinie
Escola Varsovia Warszawa Pogoń Szczecin 6 września, 12:00

 

CLJ U17
vs
GKS Bełchatów

U17 trenera Mariusza Soleckiego poznała smak zwycięstwa z drużyną Legii w 3 kolejce wygrywając na własnym boisku 1:0, a teraz czeka ich podróż do Bełchatowa po kolejne 3 punkty. GKS Bełchatów w poprzedniej kolejce odniósł bolesną porażkę 7:3 z drużyną Polonii Warszawa.

Najbliżsi rywale naszej drużyny okupują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 1 punktu.

Mecz odbędzie się 6 września o godzinie 12:00 w Bełchatowie.

Pozostałe mecze w IV kolejce:

Escola Varsovia Warszawa Legia Warszawa 6 września, 14:45
GKS Bełchatów UKS SMS Łódź 6 września, 12:00
Znicz Pruszków MKS Polonia Warszawa 5 września, 17:00
Ursus Warszawa AP Jagiellonia Białystok 5 września, 12:30

 

CLJ u 15
vs
Legia Warszawa

Najmłodsza CLJ-tka U15 prowadzona przez trenera Tomasza Tomaszewskiego po dość przypadkowej przegranej na własnym boisku z Jagiellonią Białystok, będzie miała szanse na zmazanie plamy poprzez wygraną z drużyną Legii Warszawa. Nadchodzący rywal w poprzedniej kolejce niegościnnie potraktował swoich rówieśników z Elbląga wygrywając 10:2 na własnym terenie.

Najbliżsi rywale zajmują pierwsze miejsce w tabeli.

Mecz odbędzie się 5 września o godzinie 12:30 na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Pozostałe mecze w IV kolejce:

Jagiellonia Białystok MKS Polonia Warszawa 5 września 12:00
Legia Warszawa UKS SMS Łódź 5 września 12:30
ZKS Olimia Elbląg Escola Varsovia 5 września 14:00
RTS Widzew Łódź MKS Znicz Pruszków 5 września 15:30

Published by Janusz Matusiak