Centralna Liga Juniorów !

4 kolejka została rozegrana 5 i 6 września. Nasze drużyny grały mecze z Legią Warszawa, GKS Bełchatów i Legią Warszawa.

Legia Warszawa – CLJ U-18 1:2
Bramki: Laskowski, Świątkowski

Kolejny skalp zawodników trenera Marcina Perlińskiego. Po rozgromieniu Hutnika Kraków 7:0 na własnym boisku przyszedł czas na skromne i zasłużone zwycięstwo na wyjeździe z drużyną Legii Warszawa. Pierwsza połowa przegrana. W drugiej więcej koncentracji zachowali nasi zawodnicy strzelając bramki w 75 i 85 minucie. Bardzo dobra organizacja gry przez naszą młodzież oraz bramki Laskowskiego i Świątkowskiego przyczyniły się do tego, że z Warszawy wywozimy 3 punkty!

Drużyna aktualnie zajmuje 3 miejsce w tabeli z 7 punktami i bilansem brakowym 10 strzelonych i 4 straconych goli.

Skład: Burek – Rosiński Domagała Drapiński Król- Miłoński Dela Urbański Paciorek- Zmarzlik Woźnikiewicz.
Na zmiany wchodzili: Laskowski Świątkowski Florczak Furman Kępisty .

Bramki: Łysiak x3, Jędrasik x2, Nowacki

Pokaźne zwycięstwo z outsiderem Centralnej Ligi Juniorów! Mecz pod kontrolą naszej drużyny i bez większej historii. Przywozimy kolejne 3 punkty do miasta Łodzi! Cieszy drugie zwycięstwie z rzędu.

Trener Solecki:
„Ogólnie jestem zadowolony. Szybko strzelilliśmy bramkę po ładnej akcji, która ustawiła spotkanie. Graliśmy praktycznie całe spotkanie w ataku pozycyjnym, sporo akcji, szczególnie jak graliśmy na 1 lub 2 kontakty było naprawdę na niezłym poziomie.”

Drużyna aktualnie zajmuje 2 miejsce w tabeli z 7 punktami i bilansem bramkowym 8 strzelonych i 4 straconych goli.

Skład: Chadała, Płocki, Letkiewicz. M, Posacki, Doniecki, Wódz, Łysiak, Zawierucha, Rolnik, Jędrasik, Kołodenny
Grali także: Padyk, Nowacki, Garnysz, Dibwe, Gutowski

Escola Varsovia Warszawa Legia Warszawa 0:3
GKS Bełchatów UKS SMS Łódź 0:6
Znicz Pruszków MKS Polonia Warszawa 0:4
Ursus Warszawa AP Jagiellonia Białystok 3:3

CLJ U-15 – Legia Warszawa 0:3

Po dobrym początku sezonu lekka zadyszka złapała naszą najmłodszą drużynę występująca w Centralnej Lidze Juniorów. Nie udało się wygrać z aktualnym liderem Ligi.

Mimo chwilowych niepowodzeń drużyna zajmuje 4 miejsce w tabeli z 6 punktami i bilansem bramkowym 7 strzelonych i 5 straconych goli.

Jagiellonia Białystok MKS Polonia Warszawa 3:0