Podsumowanie gier!

Co ciekawego wydarzyło się w I ligach wojewódzkich? Kto wygrał? Kto przegrał? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w naszym cotygodniowym podsumowaniu gier.
W ten weekend nasze zespoły grały z: RTS Widzew Łódź, MUKS Pelikan Łowicz, KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki, Widok Skierniewice.

-> I Liga Wojewódzka A1 (2003) <-

Zawodnicy w ten weekend pauzowali.

Aktualnie drużyna zajmuje 4 miejsce z 7 punktami oraz bilansem bramkowym 12 bramek strzelonych i 10 straconych goli

6 kolejka zostanie rozegrana 9 września o godzinie 17:30. Po krótkiej przerwie nasi zawodnicy rozegrają mecz ligowy na wyjeździe z KS Wartą Sieradz

-> I Liga Wojewódzka B1 (2004) <-
RTS Widzew Łódź – UKS SMS Łódź II 8:0

„Nie jesteśmy zespołem, który chwali się tylko wtedy gdy wygrywa. Czasami trzeba wziąć na klatę nawet takie porażki jak dziś. Po kilku dobrych meczach przyszło dzisiejsze spotkanie i zostaliśmy bardzo boleśnie sprowadzeni na ziemię….”

Aktualnie drużyna zajmuje 4 miejsce z 6 punktami oraz bilansem bramkowym 5 strzelonych i 11 straconych bramek.

5 kolejka zostanie rozegrana 12 września o godzinie 9:00. Nasza drużyna rozegra mecz na własnym boisku z drużyna SPSCH Widzew.

-> I Liga Wojewódzka B2 (2005) <-
UKS SMS Łódź –
MUKS Pelikan Łowicz 4:0
Bramki: Sołtyszewski, Urban, Walendzik, Piwowarczyk

Skład: Orzechowski, Klaus, Sołtyszerwski, Myrda, Walczak, Urban, Wieczorek, Dryka, Piwowarczyk, Prochota (46′ Kulwicki), Czyżnielewski (60′ Walendzik)

Drużyna aktualnie zajmuje 3 miejsce z 12 punktami oraz bilansem bramkowym 24 strzelony i 10 straconych goli.

6 kolejka zostanie rozegrana 9 września o godzinie 19:00. Nasi zawodnicy rozegrają mecz ligowy na wyjeździe z KS PSV Łódź.

-> I Liga Wojewódzka C1 (2006) <-
KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki – UKS SMS Łódź 1:0

Drużyna aktualnie zajmuje 8 miejsce z zerowym dorobkiem punktowym oraz bilansem bramkowym 3 strzelone i 9 straconych goli.

5 kolejka zostanie rozegrana 13 września o godzinie 11:00. Zwycięskiego tropu poszukamy w meczu z GKS Bełchatów. Mecz odbędzie się na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

-> I liga wojewódzka C2 (2007) <-
Widok Skierniewice – UKS SMS Łódź 2:2
Bramki: Kaczmarek x2

Skład: Smulik, Pacyna, Sosnowski, Jakubowski, Witczak, Juśkiewicz, Szpura Maciej, Szpura Michał, Zawadzki, Ryszawa
Zmiennicy:
Zalech, Dobrowolski, Dominiak, Juszczak, Szabela, Lasoń, Zieliński

Drużyna aktualnie zajmuje 3 miejsce z 7 punktami oraz bilansem bramkowym 14 strzelonych i 13 straconych goli

5 kolejka zostanie rozegrana 12 września o godzinie 15:00. Nasza drużyna podejmować będzie na własnym boisku GKS Bełchatów.

Published by Janusz Matusiak