Aktualności

8 kolejka na REMIS !

Zawisza Rzgów – UKS SMS Łódź
bramka: Wroński

W sobotnie popołudnie gościliśmy w Rzgowie gdzie staraliśmy się podtrzymać passe meczów bez porażki. Wszystko było na dobrej drodze, gdyż jako pierwsi wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Wrońskiego. Niestety gospodarze zdołali wyrównać, a nam nie udało się strzelić jednej bramki więcej. W starciu z Zawiszą wywozimy 1 punkt.

Drużyna aktualnie zajmuje 8 miejsce w tabeli.

9 kolejka zostanie rozegrana w niedzielę 20 września o godzinie 16:00. Mecz odbędzie się na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Przeciwnikiem z którym przyjdzie nam się mierzyć jest drużyna zajmujące 10 miejsce w tabeli czyli KAS Konstantynów. Przeciwnicy w 8 kolejce przegrali na własnym stadionie 4:3 z LKS Różyca

Published by Janusz Matusiak