Aktualności

Centralna Liga Juniorów !

5 kolejka została w całości rozegrana 12 września. Graliśmy z dwiema drużynami Escoli Varsovia Warszawa oraz Zniczem Pruszków

CLJ U 18 -Escola Varsovia Warszawa 1:0
Bramka: Świątkowski

Drużyna Escoli była w tym dniu niebywale nieskuteczna. W dużej mierze jest to zasługa naszego świetnie dysponowanego w tym dniu bramkarza Jakuba Burka. W pierwszej połowie największym zagrożeniem byliśmy my sami, popełniając dużo niepotrzebnych strat poprzez niedokładne pierwsze podanie zaraz po odbiorze piłki. I tak ten mecz się toczył, Escola biła głową mur, a nasza drużyna konsekwentnie ten mur umacniała mając też swoje niewykorzystane okazje w ofensywie. W 94 minucie bramkarz gości popełnia błąd przez co zostanie mu zaaplikowany lob z ok. 40 metrów. Spokojem i chłodną głową wykazał się strzelec jedynej bramki w tym meczu Świątkowski.

Drużyna aktualnie zajmuje 2 miejsce w tabeli z 10 punktami na koncie oraz bilansem brakowym 11 strzelonych i 4 straconych goli.

Skład: Burek – Rosiński Domagała Drapiński Król- Miłoński Dela Furman Paciorek- Zmarzlik Woźnikiewicz.
Na zmiany wchodzili: Laskowski Świątkowski Florczak Urbański Kępisty .

Trzecia wygrana z rzędu stała się faktem

 

CLJ U17 – MKS Znicz Pruszków 0:3

Niestety passa została przerwana.

Trener Solecki:” Po dwóch zwycięstwach , niestety musimy tą porażkę przyjąć ” na klatę”. Zbyt dużo błędów indywidualnych, słaba skuteczność , brak koncentracji- to wszystko przełożyło się na brak punktów w tym meczu”

Drużyna aktualnie zajmuje 5 miejsce w tabeli z 7 punktami oraz bilansem bramkowym 8 strzelonych 7 straconych goli

SKŁAD: Letkiewicz. P, Płocki, Letkiewicz. M, Posacki, Doniecki, Wódz, Zawierucha, Łysiak, Rolnik, Jędrasik, Kołodenny Grali także: Gutowski, Padyk, Nowacki, Dibwe,

Escola Varsovia – CLJ u15 3:0

Kolejny mecz bez punktów

Drużyna aktualnie zajmuje 5 miejsce z 6 punktami na koncie bilansem bramkowym 7 strzelonych i 8 straconych goli.

 

Published by Janusz Matusiak