Aktualności

Podsumowanie Centralnej Ligi Juniorów!

 W 6 kolejce mierzyliśmy się z zespołami Pogoni Szczecin, KS URSUS Warszawa i MKS Znicz Pruszków.

Pogoń Szczecin – CLJ U 18 4:2
Bramki: Rosiński, Świątkowski

Po imponującej serii 4 wygranych, niestety przyszedł czas na uznanie wyższości rywala ze Szczecina. Gospodarze szybko strzelili bramkę bo już w 4 minucie, następnie samobójcze trafienie naszego zawodnika w 28 minucie sprawiło że Pogoń prowadziła 2:0. Kolejna bramka dla gospodarzy została strzelona w 48 minucie. Nasi zawodnicy mimo niekorzystnego wyniku nie poddali się i dążyli do rozstrzygnięcia tego meczu na własną korzyść. Wysiłek częściowo się opłacił ponieważ strzelamy dwie bramki dzięki Rosińskiemu i Zmarzlikowi w 60 i 75 minucie. Wynik spotkania na 4:2 ustanowili gospodarze strzelając bramkę w 89 minucie, grzebiąc jakiekolwiek szanse na wywiezienie chociaż jednego punktu przez naszą drużynę.

Drużyna aktualnie zajmuje 7 miejsce z 10 punktami oraz bilansem bramkowym 13 strzelonych i 8 straconych goli.

Skład:
Burek – Rosiński Domagała Drapiński Król- Miłoński Urbański Paciorek- Kępisty Woźnikiewicz.
Na zmiany wchodzili:
Laskowski Świątkowski Florczak Furman Zmarzlik

URSUS WARSZAWA –CLJ U 17 0:1
Bramka: Jędrasik

Trener Solecki:
„Wygraliśmy zasłużenie, ale w naprawdę szczęśliwych dla nas okolicznościach, Jak się nie wykorzystuje okazji strzeleckich to sie doprowadza do nerwowych sytuacji w doliczonym czasie gry-przypadkowy rzut karny karny. Na Nasze szczęście obroniony przez Filipa Chadałę.”

Drużyna aktualnie zajmuje 4 miejsce z 10 punktami oraz bilansem bramkowym 9 strzelonych oraz 7 straconych goli.

SKŁAD:
Chadała-Płocki, Letkiewicz. M, Posacki, Padyk- Wódz, Pietrzak, Zawierucha, Kołodenny-Łysiak, Jędrasik
Na zmiany wchodzili:
Rolnik, Dibwe, Nowacki

CLJ U15 – MKS Znicz Pruszków 0:3

Niestety nasze drużyny występujące w Centralnych Ligach Juniorów na poziomie u17 i u 15 nie mają patentu na drużynę z Pruszkowa. Kolejna wygrana Znicza na naszym terenie i tym samym kolejna przegrana w walce o punkty naszej najmłodszej CLJ-tki.

Drużyna aktualnie zajmuje 6 miejsce z 6 punktami oraz bilansem bramkowym 7 strzelonych i 11 straconych goli.

Published by Janusz Matusiak