Aktualności

Przegrana z KAS !

UKS SMS Łódź – KAS Konstantynów 2:3
Bramki:Ira, Grądzki

Przegrana na własnym terenie nie smakuje najlepiej, ale trzeba ją przełknąć. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście. Nasza drużyna odpowiedziała dwiema bramkami. Najpierw Ira potem Grądzki wyprowadził drużynę na prowadzenie. Niestety ostatnie słowa należały do gości, którzy zaaplikowali naszej drużynie dwie bramki przez co wynik końcowy na korzyść gości. Każdy mecz, obojętnie z jakim rezultatem to cenna nauka dla tych młodych zawodników.

Drużyna aktualnie zajmuje 12 miejsce z 13 punktami oraz bilansem bramkowym 34 strzelonych i 13 straconych goli.

Kolejny mecz 27 września o godzinie 15:00. Nasza drużyna pojedzie do Kutna gdzie będzie walczyć o 3 punkty z drugą drużyną KS Kutno.

POWODZENIA !

Published by Janusz Matusiak