Aktualności

Dziś wielki mecz. TME UKS SMS kontra Czarni Sosnowiec

Dziś prawdziwy hit ekstraligi piłkarek nożnych na stadionie przy ul. Milionowej 12. W sobotę o godz. 15 TME UKS SMS zmierzy się z Czarnymi Sosnowiec. Na boisku walczyć będzie lider z drugim zespołem w tabel, czyli drużyny, które w tym sezonie nie straciły w sześciu kolejkach nawet punktu. W sobotę zagrają więc o fotel lidera ekstraligi i miano głównego kandydata do zdobycia mistrzostwa Polski.

Czarne w sześciu dotychczasowych meczach strzeliły rywalkom aż 22 gole, z kolei podopieczne trenera Marka Chojnackiego  straciły raptem jednego gola, którego wbił im Śląsk Wrocław.

Przed młodymi piłkarkami z Łodzi teraz pierwszy poważny test w tym sezonie, który pozwoli ocenić realny potencjał ekipy TME UKS SMS.

O kibicach, którzy pojawią się na meczu zadbają sponsorzy drużyny. Dla najmłodszych firma TME  przygotowała mały prezent-niespodziankę. W planach są również inne niespodzianki, o których sympatycy klubu z ul. Milionowej dowiedzą się już na samym spotkaniu. Z kolei firma Pamso  zadba o część gastronomiczną i zaprosi obecnych na obiekcie na poczęstunek.

 

Published by Marcinek