Aktualności

10 kolejka. Wygrana w Kutnie !

KS Kutno II – UKS SMS Łódź 1:4
Bramki: Ira x2, Kun x2

W 10 kolejce drużyna mierzyła się na wyjeździe z drugą drużyną KS Kutno. Jako pierwsi na prowadzenia wyszła młodzież z SMS za sprawą Iry. Kutno zdołało wyrównać i to właściwie na tyle jeśli chodzi o poczynania gospodarzy. Drugą bramkę dla zespołu z Łodzi strzelił Kun. Bramkę na 1:3 i dublet w tym meczu ustrzelił Ira. Końcowy rezultat ustalił Kun również popisując się w tym meczu dwubramkową zdobyczą. Dobra postawa piłkarska jak i taktyczna spowodowała, że 3 punkty jadą do Łodzi!

Drużyna aktualnie zajmuje 8 miejsce z 16 punktami oraz bilansem bramkowym 38 strzelonych i 14 straconych goli.

11 kolejka o mistrzostwo ligi okręgowej została zaplanowana na 4 października. Przeciwnikiem będzie drużyna Victorii Rąbień. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00, a zawody zostaną rozegrane na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

POWODZENIA !

Published by Janusz Matusiak