Zapowiedź 8 kolejki Centralnej Ligi Juniorów

8 kolejka została zaplanowana na 3 i 4 października. Nasze drużyny rozegrają swoje mecze w sobotę 3 października. Czekają nas dwa mecze domowe oraz jedno „wyjazdowe” spotkanie.
Do Łodzi przyjadą drużyny Lechii Gdańsk oraz MKS Polonia Warszawa. Trzecie wyjazdowe spotkanie odbędzie się w Łodzi. Najmłodszy zespół będzie walczył o punkty z RTS Widzew Łódź

CLJ U-18
Lechia Gdańsk

O przełamanie niekorzystnej passy dwóch przegranych meczów powalczą zawodnicy U18. Na własnym terenie zmierzą się z Lechią Gdańsk, która w 6 kolejce (7 kolejka nie została rozegrana z powodu przełożenia meczu na inny termin) przegrała na wyjeździe 2:1 z Escolą Varsovia. Lechia aktualnie zajmuje ostatnie miejsce z 3 punktami na koncie.

Mecz zostanie rozegrany 3 października o godzinie 12:00 na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Pozostałe mecze w VIII kolejce:

Górnik Zabrze Korona Kielce odwołany
Zagłębie Lubin Lech Poznań 4 października, 12:00
Wisła Kraków Arka Gdynia 3 października, 11:00
Hutnik Kraków Śląsk Wrocław 3 października, 12:00
Legia Warszawa Gwarek Zabrze 3 października, 11:00
Escola Varsovia Warszawa Jagiellonia Białystok 4 października, 12:15
Pogoń Szczecin Cracovia odwołany
UKS SMS Łódź Lechia Gdańsk 3 października, 12:00

CLJ U17
MKS Polonia Warszawa

Na półmetku sezonu drużyna Mariusza Soleckiego zajmuje 3 miejsce w tabeli. Ich najbliższy rywal zajmuje pierwsze miejsce. W pierwszym pojedynku pomiędzy drużynami padł remis 1:1. Jak będzie tym razem, okaże się w najbliższą sobotę. Polonia poprzedni swój mecz pewnie wygrała na własnym boisku z Escolą Varsovia.

Mecz zostanie rozegrany 3 października o godzinie 15:00 na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Pozostałe mecze w VIII kolejce:

Escola Varsovia Warszawa Znicz Pruszków 4 października, 15:00
GKS Bełchatów Ursus Warszawa 4 października, 15:00
Legia Warszawa AP Jagiellonia Białystok 3 października, 13:00
w Urszulinie
UKS SMS Łódź MKS Polonia Warszawa 3 października, 15:00

CLJ U15
RTS Widzew Łódź

Jak nie teraz to kiedy? Ostatnie zwycięstwo podopiecznych trenera Tomasza Tomaszewskiego miało miejsce w 2 kolejce z Olimpią Elbląg. Na półmetku sezonu drużyną zajmuje 6 miejsce. Za plecami ma wcześniej wspomnianą drużynę Olimpię Elbląg oraz najbliższych rywali czyli RTS Widzew Łódź. Obie te drużyny mają po jednym punkcie. Widzew Łódź w ostatnie kolejce przegrał na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 4:1.

Mecz zostanie rozegrany 3 października o godzinie 14:00 na wyjeździe w Łodzi.

WSZYSTKIM NASZYM DRUŻYNOM ŻYCZYMY POWODZENIA W NADCHODZĄCYCH SPOTKANIACH !

Published by Janusz Matusiak