Aktualności

Udany rewanż za Puchar Polski

UKS SMS Łódź – Victoria Rąbień 4:2
Bramki: Zmarzlik x3, Miłoński

Udany rewanż na ligowym boisku odnieśli nasi seniorzy nad drużyną Victorii Rąbień. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze za sprawą Zmarzlika. Goście zdołali wyrównać. Następnie inicjatywę w postaci strzelonych goli przejęła nasza drużyna. Najpierw Miłoński, a następnie swój dorobek w tym meczu poprawił Zmarzlik o kolejne dwa gole, kompletując hattricka. Goście odpowiedzieli jeszcze tylko jedną bramką. Końcowy wynik 4:2. Zdobywamy kolejne punkty i meldujemy się na 7 pozycji w ligowej tabeli z 19 punktami oraz bilnasem bramkowym 42 strzelych i 16 straconych goli.

Kolejny mecz 11 października o godzinie 14:00 w Aleksandrowie Łódzkim nasza druyna zmierzy się z drugą drużyną Sokoła.

Published by Janusz Matusiak