Aktualności

Przegrana w 12 kolejce z rezerwami Sokoła !

Sokół Aleksandrów Łódzki II – UKS SMS Łódź 3:1
Bramka: Grzywalski

Niestety bez zdobyczy punktowej wracają nasi seniorzy z Aleksandrowa Łódzkiego. Bardzo dobry mecz obydwu zespołów. Świetnie spisujący się bramkarz gospodarzy oraz nasze niezdecydowanie pod bramką przeciwnika sfinalizowały przegraną. Gospodarze otrzymali prezenty w postaci dwóch rzutów karnych. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobywa Grzywalski w doliczonym czasie gry drugiej połowy. Jest to zbyt późna pora na odrabianie strat i końcowy rezultat na naszą niekorzyść.

Drużyna aktualnie zajmuje 8 pozycję z 19 punktami na koncie oraz z bilansem bramkowym 43 strzelone i 19 straconych goli.

13 kolejka zostanie rozegrana 18 października. Na własnym boisku podejmować będziemy GKS Ksawerów. Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00 i zostanie rozegrany na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Published by Janusz Matusiak