Aktualności

Zapowiedź 10 kolejki Centralnej Ligi Juniorów

W ten weekend wszystkie 3 drużyny wystąpią na boiskach w walce o kolejne cenne piłkarskie doświadczenie oraz ligowe punkty. Do Łodzi przyjedzie drużyna Jagiellonii Białystok, a dwie nasze drużyny czekają mecze wyjazdowe do Białegostoku i Warszawy.

CLJ U18
vs
Jagiellonia Białystok

Po dość zaskakującej porażce w Krakowie z miejscową Crakovią, drużyna trenera Marcina Perlińskiego na własnym boisku będzie podejmować Jagiellonię Białystok. W ostatnim meczu Jagiellonia również doznała porażki z Pogonią Szczecin 1:0 na własnym boisku. „Jaga” aktualnie zajmuje 10 miejsce z 11 punktami.

10 kolejka zostanie rozegrana 17 października na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00

Pozostałe mecze w X kolejce:

Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 18 października, 15:00
Wisła Kraków Korona Kielce 17 października, 12:00
Hutnik Kraków Lech Poznań 17 października, 12:00
Legia Warszawa Arka Gdynia 4 listopada, 12:00
Escola Varsovia Warszawa Śląsk Wrocław 17 października, 18:00
Pogoń Szczecin Gwarek Zabrze 17 października, 11:00
UKS SMS Łódź Jagiellonia Białystok 17 października, 12:00
Lechia Gdańsk Cracovia 18 października, 12:00

 

CLJ U17
vs
Legia Warszawa

W poprzedni weekend drużyna U17 pauzowała z powodu przełożonego meczu z Escolą. Miejmy nadzieje, że przymusowa przerwa nie spowodowała rozluźnienia w ekipie trenera Mariusza Soleckiego. W pierwszym meczu nasza drużyna wygrała z Legią na własnym boisku 2:0. Miejmy nadzieję, że i w tym meczu nasi zawodnicy spiszą się na miarę oczekiwań i pojadą do vice-lidera rozgrywek jak po swoje. Legia w w ostatnim meczu przegrała w „małych derbach” Warszawy z drużyną MKS Polonią Warszawa, aż 6:3 i aktualnie zajmuje 2 miejsce ze startą jednego punktu do pierwszego miejsca.

10 kolejka zostanie rozegrana 17 października na wyjeździe. Mecz o tzw „6 punktów” rozpocznie się o godzinie 12:00

Pozostałe mecze w X kolejce:

Escola Varsovia Warszawa Ursus Warszawa 18 października, 18:00
Znicz Pruszków AP Jagiellonia Białystok 18 października, 13:45
GKS Bełchatów MKS Polonia Warszawa 18 października, 12:00
Legia Warszawa UKS SMS Łódź 17 października, 12:00

 

CLJ U15
vs
Jagiellonia Białystok

Po dość solidnej wygranej z outsiderem rozgrywek ZKS Olipmia Elbląg 6:0 na własnym boisku. Przyszedł czas na rewanż  z drużyną Jagiellonii Białystok. W pierwszym meczu dość zaskakująca porażka 1:0 u siebie spowodowała zahamowanie zdobyczy punktowej naszej najmłodszej drużyny. „Jaga” poprzednią kolejkę pauzowała, więc w ostatnim meczu jaki rozegrała wygrała 4:0 z ZKS Olimpią Elbląg.

10 kolejka zostanie rozegrana 18 października na wyjeździe. Mecz o rozpocznie się o godzinie 14:00.

Pozostałe mecze w X kolejce:

UKS SMS Łódź AP Jagiellonia Białystok
18 października 14:00
ZKS Olimpią Elbląg Legia Warszawa 17 października 12:00
RTS Widzew Łódź Escola Varsovia Warszawa 17 października 17:00
MKS Polonia Warszawa MKS Znicz Pruszków
17 października 10:15

 

WSZYSTKIM NASZYM DRUŻYNOM ŻYCZYMY POWODZENIA W NADCHODZĄCYCH SPOTKANIACH !

 

Published by Janusz Matusiak