Aktualności

CLJ u17: Wygrana z Escolą Varsovia

CLJ U17– Escola Varsovia Warszawa 2:0
Bramki: Posacki, Jędrasik

Piąte kolejne zwycięstwo w CLJ U-17 stało się faktem. Dzięki wygranej w caległym meczu drużyna trenera Soleckiego umocniła się  na 2 miejscu w tabeli, a do liderującej Polonii Warszawa traci tylko jeden punkt.
Trener Solecki:
„Uważam, że z przebiegu meczu zasłużyliśmy na wygraną. Początkowe minuty były nerwowe, szczególnie jeśli chodzi o wyprowadzenie piłki. Mieliśmy też swoje sytuacje, których nie wykorzystaliśmy. Druga połowa przebiegała pod Nasze dyktando i 3 pkt zostają w Łodzi. Z pewnością to był mecz , który mógł się podobać, pod względem poziomu gry obu drużyn.”
SKŁAD:
Chadała-Płocki, Letkiewicz. M, Posacki, Drapiński- Wódz, Pietrzak, Zawierucha, Kołodenny-Łysiak, Jędrasik
Na zmiany wchodzili:
Garnysz, Nowacki, Rolnik

Published by Janusz Matusiak