Aktualności

Zapowiedź 11 kolejki Centralnej Ligi Juniorów

W ten weekend wszystkie 3 drużyny wystąpią na boiskach w walce o kolejne cenne piłkarskie doświadczenie oraz ligowe punkty. Do Łodzi przyjedzie drużyna GKS Bełchatów, a dwie nasze drużyny czekają mecze wyjazdowe do Zabrza i Warszawy.

CLJ U18
vs
SKS Gwarek Zabrze

W poprzedniej kolejce drużynie U18 nie było dane zagrać na ligowych boiskach w CLJ. W zastępstwie zagrali ligowy mecz w klasie okręgowej i na własnym boisku wygrali z GKS Ksawerów 2:1. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z drużyną Gwarka Zabrze, który w poprzedniej kolejce przegrali dość skromnie na wyjeździe 1:0 z Pogonią Szczecin. Aktualnie Gwarek zajmuje 12 miejsce w tabeli z 9 punktami.

11 kolejka zostanie rozegrana 25 października na wyjeździe. Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00

Pozostałe mecze w XI kolejce:

Cracovia Górnik Zabrze 24 października, 12:30
Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk 24 października, 12:00
Gwarek Zabrze UKS SMS Łódź 25 października, 12:00
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 24 października, 12:00
Arka Gdynia Escola Varsovia Warszawa 25 października, 17:00
Lech Poznań Legia Warszawa odwołany
Korona Kielce Hutnik Kraków 25 października, 12:00
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 25 października, 12:15

 

CLJ U17
vs
GKS Bełchatów

Bardzo dobra passa 5 zwycięstw z rzędu trwa. Do Łodzi przyjedzie „czerwona latarnia” ligi GKS Bełchatów. Do tej pory przyjezdni zgromadził 3 punkty, dzięki trzem remisom. Poprzednie spotkanie między tymi drużynami zakończyło się wysokim zwycięstwem łodzian 6:0. Nie będziemy mieli nic przeciwko jak i tym razem wysoka wygrana podkreśli dobrą dyspozycje drużyny trenera Mariusza Soleckiego. Poprzednie swoje spotkanie „Brunatni” przegrali na własnym boisku 4:1 z MKS Polonia Warszawa.

11 kolejka zostanie rozegrana 24 października na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00

Pozostałe mecze w XI kolejce:

Legia Warszawa Escola Varsovia Warszawa 24 października, 11:00
UKS SMS Łódź GKS Bełchatów 24 października, 12:00
MKS Polonia Warszawa Znicz Pruszków 24 października, 12:15
AP Jagiellonia Białystok Ursus Warszawa 24 października, 18:00

 

CLJ U15
vs
Legia Warszawa

Drużyna trenera Tomasza Tomaszewskiego w poprzedniej kolejce przegrała z AP Jagiellonią Białystok 3:0. W najbliższy weekend pojadą na trudny teren do aktualnego lidera rozgrywek Legii Warszawa. W starszych rocznikach Legia na trzy mecze trzy razy doznała porażki z naszymi drużynami. Miejmy nadzieje że najmłodsza CLJ-tka zaskoczy najbliższych rywali i wyszarpie im punkty. „Wojskowi” w poprzedniej kolejce bez problemu wygrali z outsiderem ligi Olimpią Elbląg 10:0.

10 kolejka zostanie rozegrana 24 października na wyjeździe. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00

Pozostałe mecze w XI kolejce:

Legia Warszawa UKS SMS Łódź
24 października, 12:00
MKS Znicz Pruszków RTS Widzew Łódź 24 października, 15:00
RTS Widzew Łódź ZKS Olimpia Elbląg 24 października. 17:45
MKS Polonia Warszawa AP Jagiellonia Białystok
25 października, 12:00

 

WSZYSTKIM NASZYM DRUŻYNOM ŻYCZYMY POWODZENIA W NADCHODZĄCYCH SPOTKANIACH !

Published by Janusz Matusiak