Puchar Polski. Jedenaście goli TME UKS SMS. Wszystkie zespoły awansowały!

Jest czym się chwalić. Trzy zespoły UKS SMS awansowały do 1/16 finału rozgrywek Pucharu Polski piłkarek nożnych.

Drużyna TME UKS SMS, wicelider ekstraklasy,  pokonała 11:0 (4:0) w Warszawie drugoligowy AZS UW  w 1/32 finału rozgrywek Pucharu Polski piłkarek nożnych.

1:0   – Rędzia    Anna
2:0  –  Gąsieniec  Dominika
3:0   -Achcińska  Adriana
4:0   – Kurzawa    Daria
5:0   – Gąsieniec  Dominika
6:0   – Gąsieniec Dominika
7:0  –  Filipczak    Paulina
8:0   – Gąsieniec  Dominika
9:0  – Grzybowska Gabriela
10:0 –  Gąsieniec  Dominika
11:0 – Filipczak Paulina

TME UKS SMS: Szperkowska – Enjo, Sokołowska, Zieniewicz, Kurzawa (46, Jedlińska) – Gąsieniec, Achcińska,  Grzybowska Zbyrad (60, Krezyman) –  Rędzia (30, Filipczak), Markusheuskaya (60, Mordel).

Swój mecz pucharowy wygrała także drugoligowa drużyna UKS SMS III Łódź, która w wyjazdowym spotkaniu pokonała 4:3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski.

Dzień wcześniej drużyna UKS SMS U-19 awansowała do III rundy Pucharu Polski, pokonując w Łęcznej  Górnik II 2:0.