Aktualności

TME UKS SMS zremisował z mistrzem Polski!

W spotkaniu jedenastej kolejki ekstraligi piłkarek nożnych TME UKS SMS Łódź zremisowały 1:1 Górnikiem Łęczna. Drużyna trenera Marka Chojnackiego miał znacznie więcej klarownych sytuacji bramkowych i mogła  pokonać mistrza Polski. Niestety, łodzianki popełniły dwa poważne błędy, po których sędzina podyktowała rzuty karne. Jeden z nich rywalki wykorzystały i dzięki temu zdołały zremisować,
1:0 –  Filipczak (55)
1:1 – Karczewska (87, karny)

W 6 minucie Achcińska z rzutu karnego trafiła w słupek, a w 73 minucie ten wyczyn powtórzyła Zdunek z Górnika.

 

TME UKS SMS: Sowalska – Jedlińska (83, Enjo), Zieniewicz, Konat, Kurzawa – Achcińska, Sokołowska – Gąsieniec (76, Markusheuskaya), Zbyrad (90, Mordel), Grzybowska – Filipczak.

 

Published by Marcinek