Centralne Ligi Juniorów: Podsumowanie 13 kolejki!

Arka Gdynia – CLJ U18 1:3
 bramki: Rosiński Ira Zmarzlik

13 kolejka należała do zawodników trenera Marcina Perlińskiego. Po bardzo dobrym aczkolwiek przegranym meczu ze Śląskiem i podziale punktowym z Jagiellonią Białystok nastąpiło przełamanie. Komplet punktów wywozimy z Gdyni. Zasłużone zwycięstwo, które powinno zdarzyć się już we wcześniej wspomnianych meczach.

Drużyna aktualnie zajmuje 9 miejsce z 17 punktami oraz bilansem bramkowym 23 strzelonych i 23 straconych goli.

Skład:
Kłys- Rosinski Domagała Wronski Król- Kepisty Ira Furman Paciorek – Swìątkowski Woźnikiewicz .

Na zmiany wchodzili:
Zmarzlik Laskowski Garnysz Dela

Pozostałe wyniki z XIII Kolejki:

Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 2:3
Gwarek Zabrze Cracovia odwołany
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 2:1
Arka Gdynia UKS SMS Łódź 1:3
Lech Poznań Pogoń Szczecin 7:0
Korona Kielce Escola Varsovia Warszawa 1:2
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 1:1
Wisła Kraków Hutnik Kraków 1:0

CLJ U17 – KS Ursus Warszawa 0:0

Trener Solecki:
„Zabrakło skuteczności. Mieliśmy 2-3 dogodne sytuację do zdobycia bramki. Mieliśmy przewagę, ale nie potrafiliśmy tego udokumentować. Co warte podkreślenia,w wyjściowym składzie zagrało u Nas, 5 zawodników z rocznika 2005.”

SKŁAD:
Letkiewicz.P-Płocki, Letkiewicz. M, Pogorel, Doniecki- Wódz, Łysiak, Zawierucha, Dibwe-Garnysz, Jędrasik

Drużyna aktualnie zajmuje 2 miejsce 27 puntami oraz bilansem bramowym 26 strzelonych i 11 straconych goli

Grali także:
Kołodenny, Nowacki, Pietrzak

Pozostałe wyniki z XIII kolejki:

GKS Bełchatów Escola Varsovia Warszawa 1:1
Legia Warszawa Znicz Pruszków 3:2
UKS SMS Łódź Ursus Warszawa 0:0
MKS Polonia Warszawa AP Jagiellonia Białystok 1:0

MKS Znicz Pruszków – CLJ U15 3:0

Po raz drugi drużyna z Pruszkowa okazała się lepsza. Była to 8 porażka w tej rundzie