Centralne Ligi Juniorów: Podsumowanie 14 kolejki !

CLJ U18 – KKS Lech Poznań 2:1
Bramki: Paciorek, bramka samobójcza

Po wygranej z Arką Gdynia, kolejną wygraną notują podopieczni trenera Marcina Perlińskiego z Poznańskim Lechem. Lech po wysokiej wygranej w poprzedniej kolejce, do Łodzi przyjechał tak jak się tego spodziewaliśmy z częściowo opróżnionym magazynkiem. Jako pierwsi na prowadzenie wychodzą jednak goście w 12 minucie. Zawodnicy są w stanie doprowadzić do wyrównania dopiero w 70 minucie za sprawą Paciorka. Nasza drużyna zmusza „Kolejorza” do strzelenia sobie drugiego gola w tym meczu, przez co wychodzimy na prowadzenie 2:1 i z takim wynikiem kończy się to spotkanie.

Skład:
Kłys- Rosinski Domagała Wronski Król- Kepisty Ira Furman Paciorek – Swìątkowski Woźnikiewicz .
Na zmiany wchodzili:
Drapiński Błoch

Drużyna aktualnie zajmuje 8 miejsce z 20 punktami oraz bilansem bramkowym 25 strzelonych i 24 straconych goli.

Bramki: Zawierucha, Łysiak

Niestety przegrana w ostatniej kolejce na wyjeździe z Jagiellonią i niekorzystne dla nas wyniki pozostałych rywali skutkują tym, że rundę jesienną kończymy na i tak bardzo dobrym trzecim miejscu z dorobkiem 27 punktów.

Trener Solecki-
„Ewidentnie źle weszliśmy w mecz, szybko straciliśmy 2 bramki, pierwszą po błędzie w ustawieniu, drugą- pechowo po „rykoszecie „. Odrobiliśmy bramki po naprawdę dobrych 30 min, mieliśmy sytuację jeszcze ” sam na sam z bramkarzem” niestety nie wykorzystaną. W końcówce znowu Nam się przytrafił błąd i straciliśmy bramkę do szatni. Szybko strzelona bramka przez rywala w drugiej połowie z rzutu karnego „zabila mecz „. Odrabianie strat , wysiłek włożony w pierwszą połowę, spowodowały że już niestety nie byliśmy w stanie odrobić wyniku.”

SKŁAD:
Letkiewicz.P-Płocki, Letkiewicz. M, Posacki, Doniecki- Wódz, Pietrzak , Zawierucha, Kołodenny- Jędrasik, Łysiak

CLJ U15 – MKS Polonia Warszawa 2:4

Dobra postawa w ostatnim meczu rundy jesiennej nie wystarczyła na zdobycie 3 punktów. Przegrana z Polonią na własnym boisku na kończenie rundy skutkuje tym, że nie poprawiamy własnego dorobku punktowego i kończymy na 6 miejscu przed Widzewem Łódź i ZKS Olimpią Elbląg

UKS SMS Łódź MKS Polonia Warszawa 2:4
Legia Warszawa MKS Znicz Pruszków 3:1
ZKS Olimpia Elbląg RTS Widzew Łódź 1:0
Jagiellonia Białystok Escola Varsovia Warszawa 2:0