Aktualności

Seniorzy: Wygrana na koniec rundy !

UKS SMS Łódź – GLKS Sarnów/Dalików 5:2
Bramki: Błoch x3, Grądzki x2

Ostatnia kolejka w rundzie jesiennej wypadła całkiem przyzwoicie w wykonaniu młodych zawodników ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Wynik spotkania otwiera Błoch w 24 minucie. 10 minut później poprawia swój dorobek bramkowy o kolejną bramkę. Pierwszą połowę kończymy z dwubramkową przewagą nad zespołem gości. Druga połowa nie zaczęła się optymistycznie, bo już dwie minuty po jej rozpoczęciu stracimy bramkę. W 53 minucie goście doprowadzają do remisu i przestaje być kolorowo. 5 minut po utracie drugiej bramki, Grądzki strzela gola dającego prowadzenie w tym meczu, a gościom podcina skrzydła w pomyśle sprawienia niespodzianki. W 65 minucie kompletuje dublet i daje dwubramkowe prowadzenie swojej drużynie. W 87 minucie przypomniał o sobie Błoch, który skompletował hat-tricka i ustanawia wynik spotkania na 5:2 dla swojej drużyny.

Pozytywnym akcentem zakończyli jesienne granie nasi zawodnicy, choć drużyna gości nie przyjechała na Milionowa 12 po najmniejszy wymiar kary, dzielnie stawiając opór przez część meczu.

Drużyna w rundzie jesiennej zdobywa 25 punktów co daje im 9 miejsce w tabeli.
Bilans bramkowy to 52 strzelone bramki i 29 straconych bramek.

Published by Janusz Matusiak