Aktualności

UKS SMS Łódź U-19 dzielnie walczył, ale górą TME UKS SMS

W spotkaniu 1/16 Pucharu Polski piłkarek nożnych, w którym UKS SMS Łódź U-19 podejmował TME UKS SMS Łódź długo pachniało niespodzianką. Ostatecznie 1:0 wygrał przedstawiciel ekstraligi, ale  podopieczne trener Marzeny Salamon przez większość spotkania dzielnie stawiały czoła zespołowi prowadzonemu przez trenera Marka Chojnackiego (dziś zastępował go  Sebastian Papis).  Zwycięskiego gola zdobyła Adriana Achcińska w 84 minucie, strzałem z 35 metrów!
UKS SMS Łódź U-19 – TME UKS SMS Łódź 1:0 (0:0)
UKS SMS U-19: Macała – Dobroń, Lichwa, Szubert, Piórkowska – Świątek (89, Libera), Miś (85, Orłowska), Lulkowska (61, Dyśkowska), Malesa – Kałużna (70 Marczak), Glinka.
TME US SMS: Szperkowska – Enjo, Sokołowska, Konat, Zieniewicz – Gąsieniec, Achcińska, Grzybowska – Zbyrad (85, Zbyrad) – Filipczak, Markusheuskaya (70, Mordel).

Published by Marcinek