Aktualności

PODSUMOWANIE RUNDY: I LIGA WOJEWÓDZKA C2 Trampkarz Trenerzy: Marcin Perliński & Andrzej Czubiński

Na koniec rundy jesiennej przygotowaliśmy oddzielne podsumowanie dla każdej drużyny. Od Trampkarza C2 występującego w I Lidze wojewódzkiej do Seniorów występujących w lidze okręgowej.

Jako pierwsza pod lupę idzie drużyna trenera Marcina Perlińskiego i Andrzeja Czubińskiego, która liczy na dobrą postawę ich starszych kolegów z Centralnej Lidze Juniorów U15. Przypomnijmy, że jeśli zawodnicy z rocznika 2006 na koniec sezonu zajmą miejsce w pierwszej szóstce to w w sezonie 2021/2022 w Centralnej Lidze Juniorów U15 zagoszczą zawodnicy z 2007 rocznika.

PODSUMOWANIE
I Liga Wojewódzka C2

Drużyna na koniec rundy jesiennej uplasowała się na drugim miejscu w swojej lidze. Zespół zawsze grał o zwycięstwo i wielokrotnie pokazywał ambitną walkę popartą dobrym wyszkoleniem technicznym i taktycznym.

Zespół prowadzony przez duet trenerski Perliński i Czubiński odniósł 9 zwycięstw, remisując raz i przegrywając 4 razy.
Jako gospodarz wygrywaliśmy 5 razy, doznając 2 porażek.
Na wyjeździe odnotowaliśmy 4 zwycięstwa, jeden raz remisując i przegrywając 2 razy.
Bilans bramkowy na koniec rundy wyniósł 58 strzelonych i 26 straconych goli. Na własnym boisku strzeliliśmy 32 bramki na boiskach przeciwnika 26 bramek. 

Najlepszym strzelcem drużyny z 16 bramkami na koncie został Kaczmarek Dawid. Najlepszymi asystentami drużyny okazali się Kaczmarek Dawid, Zawadzki Oskar, oraz Lasoń Piotr.

Published by Janusz Matusiak