Aktualności

PODSUMOWANIE RUNDY: I LIGA WOJEWÓDZKA C1 Trampkarz Trenerzy: Tomasz Tomaszewski & Piotr Czaplarski

Na koniec rundy jesiennej przygotowaliśmy oddzielne podsumowanie dla każdej drużyny. Od Trampkarza C2 występującego w I Lidze wojewódzkiej do Seniorów występujących w lidze okręgowej.

Teraz przyszła kolej na drużynę trenera Tomasza Tomaszewskiego i Piotra Czaplarskiego. Na zespół występujący w Centralnej Lidze Juniorów U15 przyjdzie jeszcze czas w naszych podsumowaniach. W tym wpisie skupimy się na drugiej drużynie występującej w I Lidze Wojewódzkiej, która mimo ogromnego falstartu w pierwszej części rundy potrafiła pozbierać się i wykręcić solidny wynik.

PODSUMOWANIE
I Liga Wojewódzka C1

Drużyna na koniec rundy jesiennej uplasowała się na piątym miejscu w swojej lidze. Po pierwszych siedmiu spotkaniach sytuacja nie była optymistyczna, ponieważ zespół zgromadził  tylko jeden punkt. Druga połowa rundy wiosennej to zupełnie odmieniona drużyna, która potrafiła wywalczyć 18 punktów z 21 możliwych. No cóż ewidentnie szkoda pierwszej części rundy.

Zespół prowadzony przez duet trenerski Tomaszewski i Czaplarski odniósł sześć zwycięstw, remisując raz i przegrywając siedem razy.
Jako gospodarz wygrywaliśmy dwa razy, doznając czterech porażek i raz remisując.
Na wyjeździe odnotowaliśmy cztery zwycięstwa i trzy porażki
Bilans bramkowy na koniec rundy wyniósł 29 strzelonych i 30 straconych goli. Na własnym boisku strzeliliśmy 16 bramek, a na boiskach przeciwnika 13 bramek. 

Najlepszym strzelcem drużyny z czterema bramkami na koncie został Płuciennik Jakub.
Najlepszymi asystentem drużyny okazał się Rusek Filip

Published by Janusz Matusiak