PODSUMOWANIE RUNDY: I Liga Wojewódzka A1 Junior Starszy Trener: Józef Robakiewicz

W I Lidze Wojewódzkiej, w kategorii wiekowej A1 Junior Starszy występuje III drużyna prowadzona przez trenera Józefa Robakiewicza. Drugi zespół gra w lidze okręgowej Seniorów, natomiast pierwszy zespół w tej kategorii wiekowej występuje na szczeblu Centralnej Ligi Juniorów U18, ale i na te drużyny przyjdzie czas w naszym podsumowaniu.

PODSUMOWANIE
I Liga Wojewódzka A1

Drużyna na koniec rundy jesiennej uplasowała się na czwartym miejscu miejscu w swojej lidze.

Zespół prowadzony przez trenera Józefa Robakiewicza odniósł osiem zwycięstw, trzy razy zremisował i doznał pięciu porażek.
Jako gospodarz wygraliśmy pięć razy, zremisowaliśmy raz i dwa razy przegraliśmy
Na wyjeździe drużyna przegrała trzy razy. Trzy razy schodziła z boiska z kompletem punktów oraz dwa razy dzieliła się punktami.

Bilans bramkowy na koniec rundy wyniósł 34 strzelonych i 26 straconych goli. Na własnym boisku strzeliliśmy 20 bramek, a na boiskach przeciwnika 14 bramek.

Najlepszym strzelcem drużyny z dziewięcioma bramkami i dwoma asystami na koncie został Mazgoła Oskar.
Dwóch zawodników osiągnęło wynik pięciu asyst a są to:
Kułak Bartosz,
który może się również pochwalić pięcioma bramkami oraz Marszałek Michał, który oprócz wspomnianych wcześniej pięciu asyst dołożył trzy bramki,

Published by Janusz Matusiak