Aktualności

Efektowna wygrana TME UKS SMS w Sosnowcu

W pierwszy w tym roku spotkaniu sparingowym piłkarki nożne TME UKS SMS pokonały 4:1 (2:1) na wyjeździe  Czarne Sosnowiec (lider po rundzie jesiennej).   Spotkanie rozegrane zostało  na obiekcie Zagłębia Sosnowiec przy ul. Kresowej. W pierwszych dwudziestu  minutach łodzianki miały ogromną  przewagę.  Zespół gospodyń nie wychodził z własnej połowy boiska i przegrywał 0:2.

Bramki dla drużyny trenera Marka Chojnackiego zdobyły: Mordel, Konat, Miś i Gąsieniec.

TME UKS SMS – pierwsza połowa: Szperkowska – Enjo, Zieniewicz, Konat, Kurzawa – Gąsieniec, Achcińska, Grzybowska – Zbyrad – Filipczak, Rędzia; druga połowa: Macała – Jedlińska, Lichwa, Sokołowska, Piórkowska – Malesa, Miś, Krezyman – Markusheuskaya – Mordel, Dyśkowska

W seniorskiej drużynie zadebiutowała Marta Miś (2003)

Published by Marcinek