Aktualności

W niedzielę mecz z Górnikiem. Karczewska chwali TME UKS SMS

W niedzielę piłkarki nożne TME UKS SMS Łódź zmierzą się w meczu sparingowym z Górnikiem w Łącznej.  Na stronie internetowej  klubu z Lubelszczyzny ukazał się wywiad z Nikolą Karczewską, która grał w łódzkiej drużynie. Jedno z pytań dotyczyło naszego klubu.
TME UKS SMS  tym sezonie ligowym spisuje się świetnie i po rundzie jesiennej zajmuje drugą lokatę w tabeli. Ciebie, jako byłą zawodniczkę tej drużyny, zaskakuje ta dobra postawa?

Myślę, że nie tylko mnie. A mówiąc szczerze, trochę mnie to dziwi, a trochę nie. Ciągle mam kontakt z zawodniczkami SMS-u i często słyszę od nich, że coś ruszyło naprzód. Te wyniki to pewnie także efekt dobrego zaplecza, akademii, bo coraz więcej wychowanek wchodzi do pierwszej drużyny.

Published by Marcinek