Aktualności

Są już pierwsze kontuzje piłkarek

Wszystkie drużyny ekstraligi piłkarek nożnych rozpoczęły już przygotowania. Niestety, nie dla wszystkich zawodniczek udział w treningach i grach szkolnych okazał się szczęśliwy.

Agata Guściora, zawodniczka Górnika Łęczna, w pierwszym zimowym sparingu  z TME UKS SMS Łódź,  doznała urazu. Piłkarka poczuła ból w kolanie i musiała opuścić murawę już w 20 minucie meczu. Kontuzja okazała się na tyle poważna (uszkodzona łąkotka), że czeka ją zabieg i blisko miesięczna przerwa od treningów.

Pecha miała także Kasandra Parczewska. Piłkarka GKS Katowice w trakcie pierwszego zimowego sparingu doznała złamania kostki. W efekcie czeka ją kilkutygodniowa przerwa w treningach.  Z zajęć  wyłączone są także trzy inne zawodniczki katowickiej drużyny: Nicola Brzęczek, Joanna Olszewska i Aleksandra Drąg.

Published by Marcinek