Aktualności

W sobotę mecz z Czarnymi. Dwa wysokie zwycięstwa sosnowieckiej drużyny

W sobotę piłkarki nożne TME UKS SMS zmierzą się w trzecim tegorocznym sparingu. Podopieczne trenera Marka Chojnackiego zagrają w Łodzi z Czarnymi Sosnowiec. Drużyna z Zagłębia rozegrał w weekend dwa mecze kontrolne. W pierwszym Czarne na własnym boisku pokonały 7:0 lidera II ligi grupy zachodniej, czyli Skrę Częstochowa. Bramki zdobyły: Dorota Hałatek 2, Agnieszka Jędrzejewicz 2, Nikol Kaletka, Daria Długokęcka, Wiktoria Kuciewicz.
CZARNI: Anna Szymańska, Olha Zubchyk, Patricia Fischerova, Wiktoria Kuciewicz, Lidia Grzonka, Andrea Horvathova, Dorota Hałatek, Nikol Kaletka, Daria Długokęcka, Agnieszka Jędrzejewicz, Dżesika Jaszek oraz Weronika Kamala, Izabela Sas.
W drugim spotkaniu pokonały KA 4 resPect Krobia 12:0 (6:0), zespół z południowej grupy III ligi kobiet. Bramki: Veronika Slukova 4, Martyna Wiankowska 2, Paulina Zawiślak 2, Dominika Misztal,  Klaudia Tobiczyk, Oliwia Ogierman, Alicja Materek

Published by Marcinek