Aktualności

Porażka z Hiszpanią. Koniec marzeń o EURO

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych przegrała 0:3 (0:1) z Hiszpanią w wyjazdowym meczu grupy D eliminacji do mistrzostw Europy i straciła szanse na awans do baraży. Adriana Achcińska z TME UKS SMS rozpoczęła spotkanie w pierwszej jedenastce. Na ławce rezerwowych zasiadły inne zawodniczki łódzkiej drużyny Katarzyna Konat i Anna Rędzia.
Bramki dla Hiszpanii zdobyły: Esther Gonzalez 24, 69, Mapi Leon 87

Polska: Katarzyna Kiedrzynek –  Aleksandra Rompa (73,  Zofia Buszewska), Sylwia Matysik, Małgorzata Mesjasz, Paulina Dudek, Natalia Chudzik (62, Martyna Wiankowska) – Dominika Grabowska, Joanna Wróblewska (80, Emilia Zdunek), 23. Adriana Achcińska (80, Gabriela Grzywińska), Ewelina Kamczyk (73, Weronika Zawistowska) – Nikola Karczewska.

 

Published by Marcinek