Aktualności

Mistrz Polski za silny. Ostatni sparing TME UKS SMS

W ostatnim meczu sparingowym przed startem rundy rewanżowej ekstraligi piłkarek nożnych, drużyna TME UKS SMS przegrała na własnym boisku 0:5 (0:3) z mistrzem Polski – Górnikiem Łęczna.
Bramki:  Zdunek 2, 10, Hmirova 41, Ratajczyk 49, Rapacka 90.

TME UKS SMS: Szperkowska – Enjo, Zieniewicz, Konat, Jedlińska – Malesa, Achcińska, Grzybowska – Zbyrad – Markusheuskaya, Rędzia, grały także: Macała, Światek, Sokołowska, Piórkowska , Glinka, Miś,  Krezyman, Dyśkowska.

Górnik:  Palińska (46, Zielińska, 67 Paturaj)) – Dyguś, Górnicka, Zawadzka, Zając, Siwińska (59, Kaczor), Grec (67, Lefeld), Hmirova (46, Głąb), Zdunek, Kamczyk (46, Rapacka), Ratajczyk (67, Osińska).

W sobotę mecz 12. kolejki ekstraligi w Krakowie z AZS UJ (godz. 14).

Published by Marcinek