Aktualności

ZAPOWIEDŹ: Centralna Liga Juniorów. Runda rewanżowa

Przerwa trwała wystarczająco za długo, dlatego cieszymy się niezmiernie że wracamy już na ligowe boiska, a na nich nie lada spotkania. Nasze drużyny czekają dwa wyjazdy do Białegostoku i Krakowa, a jeden mecz odbędzie się w Łodzi wszystkie zostaną rozegrane 6 marca

Centralna Liga Juniorów U18
vs
Hutnik Kraków

Podopieczni trenera Marcina Perlińskiego w ostatnim sparingu ulegli Ruchowi Chorzów 4:2. W życiu zdarzają się gorsze momenty, w tym wypadku gorszy moment nadszedł w momencie ostatniej gry kontrolnej. No i trudno, gry kontrolne rządzą się swoimi prawami i są po to żeby spoić coś, kosztem w tym wypadku wyniku, ale po to żeby wszystko chodziło już jak trzeba w czasie meczów o stawkę.

Drużyna pojedzie do Krakowa gdzie będzie mierzyła się z miejscowym Hutnikiem. Trzeba przyznać ze pierwszy mecz pomiędzy drużynami zakończył się bardzo wysokim zwycięstwem naszej drużyny, aż 7:0. Jak będzie tym razem dowiemy się w sobotę 6 marca. Gwizdek arbitra zabrzmi o godzinie 12:00

Trzymamy kciuki! Tylko zwycięstwo!

Centralna Liga Juniorów U17
vs
Ursus Warszawa

Mecze z drużyną z Warszawy nie należały do gatunku „lekkich”. W rundzie jesiennej na wyjeździe drużyna prowadzona przez trenera Mariusza Soleckiego wygrała 1:0, ale za to na własnym terenie bezbramkowo zremisowała. Jak będzie teraz? Okaże się w sobotę 6 marca. „Traktorki” będziemy podejmować na własnym boisku a mecz rozpocznie się o godzinie 12:00

Apetyt jest wysoki ponieważ poprzednia runda pokazała że możemy się bić śmiało i bez kompleksów o pierwsze miejsce, a co za tym idzie pewne utrzymanie się w rozgrywkach na przyszły sezon ale i Półfinały Mistrzostw Polski.

Bedzie ciekawie będzie się działo w rundzie wiosennej!

Centralna Liga Juniorów U15
vs
Jagiellonia Białystok

Drużyna trenera Tomasz Tomaszewskiego pojedzie 6 marca do Białegostoku gdzie będzie powalczy o pierwsze ligowe punkty w tej rundzie.

Mecze z poprzedniej rundy z Jagiellonią nie wspominamy zbyt dobrze głównie dlatego ze były to dwie porażki. U siebie 1:0 i na wyjeździe 3:0. W myśl powiedzonka „nowy rok, nowy ja”. Tak samo będzie i tutaj „nowa runda nowy ja”

Mecz rozpocznie się o godzinie 14:00

Published by Janusz Matusiak