Centralna Liga Juniorów: Podsumowanie

Pozytywnie wypadła pierwsza kolejka w wykonaniu naszych drużyn na ligowych boiskach w Centralnej Lidze Juniorów. Dwie wygrane i jedna porażka.

Hutnik Kraków – CLJ U18 0:3
Bramki: Woźnikiewicz x2, Paciorek

Relacja z meczu:
Pierwsza połowa zdominowana przez nas szkoda tylko że zabrakło skuteczności. Początek drugiej połowy to dwie groźne akcje gospodarzy przy naszej biernej postawie. Trzecia strzelona bramka uspokoiła zapędy Hutnika i znowu przy lepszej skuteczności mogliśmy wygrać zdecydowanie wyżej

Drużyna aktualnie zajmuje 12 miejsce z 23 punktami oraz bilansem bramkowym 31 strzelonych i 32 straconych goli

Skład:
Wąsowski Rosiński Owsiak Robakiewicz Król Woźnikiewicz Dela Dydak Kępisty Ira Paciorek
Na zmiany wchodzili:
Grądzki Furman Garnysz Mazgoła

Pozostałe wyniki:

Górnik Zabrze Escola Varsovia Warszawa 0-2
Legia Warszawa Pogoń Szczecin 1-3
Hutnik Kraków UKS SMS Łódź 0-3
Wisła Kraków Lechia Gdańsk 2-1
Zagłębie Lubin Cracovia 3-0
Korona Kielce Jagiellonia Białystok 0-1
Lech Poznań Gwarek Zabrze 0-1
Arka Gdynia Śląsk Wrocław 2-1

CLJ U17 – URSUS Warszawa 5:1
Bramki: Jędrasik x2 , Łysiak x2 , gol samobójczy
Asysty: Kołodenny x 3, Jędrasik , Łysiak

Koncertem strzeleckim zakończyła się pierwsza kolejka rundy wiosennej w wykonaniu młodych orłów trenera Soleckiego. URSUS przyjechał i odjechał z niczym. Wynik, postawa piłkarska i taktyczna bardzo cieszy. Liczymy na to że utrzyma się na dłużej.

Drużyna aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 3 punktów oraz bilansem bramkowym 5 strzelonych bramek i 1 straconą.

SKŁAD:
Chadała , Płocki, Padyk, Posacki, Letkiewicz M. , Pietrzak, Zawierucha (C) , Łysiak, Lachowicz, Jędrasik – Letkiewicz P. , Wódz, Janicki, Doniecki, Gutowski, Jaworski, Szydlik

Pozostałe wyniki:

Legia Warszawa Znicz Pruszków 2-0
Stomil Olsztyn MKS Polonia Warszawa 6-5
Ząbkovia Ząbki AP Jagiellonia Białystok 1-3
UKS SMS Łódź Ursus Warszawa 5-1

Jagiellonia Białystok – CLJ U15 3:2
Bramki: gol samobójczy, Rusek

Relacja z meczu:
„Niestety w CLJ przegrywamy 3-2 tracąc bramkę na 2min przed końcem.

Mecz nam się nie ułożył już na początku bo szybko straciliśmy bramkę z rzutu wolnego, potem niepotrzebny faul w polu karnym i przegrywaliśmy dwiema bramkami. Dzięki determinacji udało nam się jeszcze przed przerwą strzelić kontaktowego gola (bramka samobójcza). W drugiej połowie to nadal drużyna gospodarzy miała przewagę, ale po ładnej akcji oskrzydlającej doprowadziliśmy do wyrównania. Niestety na 2 min przed końcem straciliśmy 3 bramkę i pomimo bardzo ambitnej postawy niestety wracamy bez punktów, ale z dobrym nastawieniem na kolejne mecze.”

Drużyna aktualnie zajmuje 5 miejsce z zerowym dorobkiem punktowym oraz bilansem bramkowym 2 strzelonych i 3 straconych goli.

Pozostałe mecze:

AP Jagiellonia Białystok UKS SMS Łódź 3:2