Aktualności

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW: Pechowe podsumowanie kolejki

To nie był dobry weekend w wykonaniu naszych drużyn. Pech chciał, że wszystkie nasze drużyny odniosły porażki.

 CLJ U18 – Legia Warszawa 1:2
Bramka: Domagała

Nie udało się powtórzyć wyniku z rundy jesiennej. Sama gra podopiecznych trenera Marcina Perlińskiego wyglądała obiecująco, niestety w piłce nożnej nie dodają punktów za styl tylko za wygrana lub remis. Szkoda pierwszej głupio straconej bramki gdzie gościom dopomógł wiatr, przez co nasz bramkarz źle ocenił tor lotu piłki i z powstałego zamieszania w naszym polu karnym wpada bramka dla gości. Bramkę dla naszego zespołu strzela Domagała. Niestety drużyna ze stolicy po ciężkim boju wywozi 3 punkty.

 

Drużyna aktualnie zajmuje 12 miejsce z 23 punktami oraz bilansem bramkowym 32 strzelonych i 34 straconych goli

Skład:
Wąsowski Rosiński Domagała Robakiewicz Król Woźnikiewicz Dela Dydak Kępisty Ira Paciorek .
Na zmiany wchodzili:
Grądzki Garnysz Swiątkowski

Pozostałe wyniki:

Arka Gdynia Górnik Zabrze 0:0
Śląsk Wrocław Lech Poznań 4:0
Gwarek Zabrze Korona Kielce 1:0
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 0:3
Cracovia Wisła Kraków 2:5
Lechia Gdańsk Hutnik Kraków 3:2
UKS SMS Łódź Legia Warszawa 1:2
Pogoń Szczecin Escola Varsovia Warszawa 2:4

 

AP Jagiellonia Białystok – CLJ U17  5:2
Bramki: Łysiak i Jędrasik

Niestety nie udał się nam wyjazd na Podlasie, gdzie przegraliśmy z Jagiellonią Białystok 2:5. Szkoda niewykorzystanych sytuacji bramkowych , które sobie stworzyliśmy szczególnie w pierwszej połowie bo wynik mógłby być znacznie bardziej korzystny. Drugą kolejkę z kompletem punktów kończą Jagiellonia Białystok i Stomil Olsztyn pozostałe drużyny zdążyły pogubić punkty

Komentarz trenera:
„Straciliśmy cztery z pięciu bramek w kuriozalnych okolicznościach. Oczywiście musimy z tego wyciągnąć odpowiednie wnioski. Ten mecz , mógł potoczyć się inaczej, bo do 30 min powinniśmy prowadzić 3:0 i byśmy zamknęli mecz. Niestety głupia stracona bramka, brak takiej typowej boiskowej mądrości sprawił, że w przeciągu 15 min, straciliśmy następne 2 bramki, które ustawiły mecz. Uważam, że byliśmy godnym przeciwnikiem dla rywala z Podlasia. Niestety „wynik idzie w świat”

Drużyna aktualnie zajmuje 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 3 punktów oraz bilansem bramkowym 7 strzelonych  i 6 straconych goli.

SKŁAD:
Chadała , Płocki, Padyk, Posacki, Letkiewicz M. , Pietrzak, Zawierucha (C) , Łysiak, Lachowicz, Jędrasik – Letkiewicz P. Kosędka, Janicki, Doniecki, Gutowski, Jaworski, Marusik,

Pozstałe wyniki:

Znicz Pruszków Ursus Warszawa 0:0
AP Jagiellonia Białystok UKS SMS Łódź 5:2
MKS Polonia Warszawa Ząbkovia Ząbki 3:1
Legia Warszawa Stomil Olsztyn 1:3

 

Escola Varsovia – CLJ U15 3:1
Bramka: Myśliwiec

Mecz ligowy w Warszawie miał 2 oblicza. W pierwszej połowie, kiedy to zespół wywiązywał się z założeń taktycznych i był bardzo zdyscyplinowany, grał odpowiedzialnie schodziliśmy na przerwę prowadząc jedną bramką. Niestety po zmianie stron i naszych dużych błędach w obronie straciliśmy 3 bramki i do miasta Łodzi wróciliśmy bez punktów.

Drużyna aktualnie zajmuje 7 miejsce z zerowym dorobkiem punktowym oraz bilansem bramkowym 3 strzelonych i 6 straconych goli.

Pozostałe wyniki:

Znicz Pruszków MKS Polonia Warszawa 1:0
Legia Warszawa AP Jagiellonia Białystok 4:1
Escola Varsovia Warszawa UKS SMS Łódź 3:1
aks SMS Łódź MUKS KOSA Konstancin 0:0

 

Published by Janusz Matusiak