Aktualności

Seniorzy: Wygrana na inaugurację wiosny

AKS SMS Łódź- UKS SMS Łódź 0:2
Bramki: Kuna, Baraukov

W derbach Szkoły Mistrzostwa Sportowego kolejny raz górą zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego! W rundzie jesiennej drużyna prowadzona przez trenera Marka Wozińskiego wygrała 2:1! W w pierwszym meczu rundy wiosennej również zasłużona wygrana 2:0.

Pierwszą połowa wyrównana, choć gospodarze mieli kilka klarownych sytuacji, których nie potrafili zmienić na gola. Po zmianie stron ewidentna przewaga po naszej stronie. Na bramki w tym spotkaniu musieliśmy czekać, aż do 82 minuty w której wychodzimy na prowadzenie za sprawą Kuna. Na kolejną bramkę nie musieliśmy długo czekać, 3 minuty później do siatki gospodarzy trafia Baraukov i gasi zapędy przeciwników na wywalczenie jakichkolwiek punktów w tym spotkaniu.

Drużyna aktualnie zajmuje 9 miejsce z 28 punktami na koncie oraz bilansem bramkowym 54 strzelonych i 29 straconych goli.

Kolejne spotkanie miało się odbyć w weekend 27-28 marca. Na własnym ternie mieliśmy podejmować KKS Koluszki niestety przez wprowadzone restrykcje rozgrywki Keeza Ligi Okręgowej zostają wstrzymane na okres 3 tygodni.

Published by Janusz Matusiak