Aktualności

Grupy młodzieżowe: Zawieszenie rozgrywek

Miały być zapowiedzi, a jest zawieszenie

W nowym rozporządzeniu znalazł się zapis, który uniemożliwia drużynom młodzieżowym rozgrywania meczów. To oznacza, że żadne zespoły juniorskie nie będą mogły wyjść na boisko zarówno w najbliższy weekend, jak i w kolejny, świąteczny. Ewentualny powrót przewidziany został na 10-11 kwietnia… ale i to się okaże…

Wszystkie spotkania na młodzieżowym szczeblu centralny, które miały odbyć się w ciągu najbliższych dwóch tygodniu zostały przełożone:

„Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25 marca 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, wszystkie mecze CLJ U-18, CLJ U-17, CLJ U-15, Ligi Makroregionalnej U-19, CLJ U-17 kobiet i CLJ U-15 kobiet zaplanowane w dniach 27 marca – 9 kwietnia 2021 r. zostają przełożone na termin późniejszy”

Published by Janusz Matusiak