Aktualności

SENIORZY: 11 bramek w dwóch meczach! Dobra passa trwa!

UKS SMS ŁÓDŹ – Termy Uniejów 8:0
Bramki: Piotr Woźnikiewicz x2, Jakub Paciorek, Michał Robakiewicz, Oskar Świątkowski, Maksym Rosiński, Filip Kępisty, Eryk Furman

Okazałe zwycięstwo odniosła nasza młodzież 14 kwietnia. W pierwszej kolejce po zamknięciu na drodze stanęła drużyna z Uniejowa. Miejscowość słynie z gorących wód termalnych w Łodzi natomiast czekał i kubeł lodowatej wody. Goście przyjmują 8 goli i wracają do domu bez żadnej zdobyczy punktowej ani bramkowej.

Skład:
Wąsowski Robakiewicz Domagała Król- Rosiński Urbański Furman Paciorek Drapiński- Kępisty Woźnikiewicz.
Na zmiany wchodzili:
Grądzki Błoch Świątkowski Kowalski

Orzeł Parzęczew – UKS SMS Łódź 0:3
Bramki: Woźnikiewicz x2, Kępisty

17 kwietnia nasza drużyna zagrała na wyjeździe w Parzęczewie. Miejscowi postawili trudne warunki. Mimo wszystko drużyna prowadzona przez trenera Marcina Perlińskiego znów zachowała czyste konto dodatkowo strzelając przeciwnikowi 3 gole. Jest to czwarte z rzędu zwycięstwo, a trzeci mecz z kolei bez utraty bramki. Bilans z tej dobrej passy wynosi 18 strzelonych i 2 stracone gole.

Skład:
Kłys Robakiewicz Domagały Drapiński- Rosiński Furman Urbański Ira Król- Paciorek Woźnikiewicz.
Na zmiany wchodzili
Grądzki Kępisty Świątkowski Wroński Błoch

Kolejny mecz zaplanowany jest na 20 kwietnia. Na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego będziemy gościć zespół GLKS Dłutów. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:30.

 

Published by Janusz Matusiak