Aktualności

Dziś pucharowy mecz z GKS Katowice

Piłkarki nożne TME UKS SMS Łódź wracają do gry w Pucharze Polski Kobiet. Dziś o godzinie 15.30 w pojedynku ćwierćfinałowym PP podejmą na własnym stadionie drużynę GKS Katowice.

– Wszystkie zawodniczki są do dyspozycji. Mieliśmy kilka mikrourazów, gdyż w Szczecinie graliśmy na sztucznej murawie. Już wczoraj te piłkarki uczestniczyły w treningu. Niedziela wystarczyła do tego, aby się zregenerować – powiedział Marek Chojnacki,  szkoleniowiec TME UKS SMS Łódź. – W większości meczów naszym dużym atutem jest przygotowanie fizyczne. Dzięki dobrze przepracowanemu okresowi przygotowawczemu nie obawiam się o ten aspekt rywalizacji. Naszym atutem jest również wyrównana kadra, co pozwala nam na dokonywanie zmian – tłumaczy Marek Chojnacki

Published by Marcinek