I ligi wojewódzkie: Podsumowanie kolejki

I Liga Wojewódzka B1

UKS SMS Łódź II – RTS Widzew Łódź 1:1
Bramki: Rolnik

Zespół trenera Czubińskiego nadal pozostaje nie pokonany wiosną.

Aktualnie drużyna zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 7 punktów oraz bilansem bramkowym 9 strzelonych i 2 straconych bramek.

I Liga Wojewódzka B2
UKS SMS Łódź –
RTS Widzew Łódź 3:0

Zespół po rozegranych 4 kolejkach zajmuje 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów oraz bilansem bramkowym 9 strzelonych i 6 straconych goli.

I Liga Wojewódzka C1

UKS SMS Łódź II- RTS Widzew Łódź 1:2
Bramka: Olejniczak

Mecz był prowadzony w szybkim tempie i obie drużyny miały po kilka sytuacji na zdobycie bramki. Losy spotkania ważyły się do ostatniej minuty. Niestety nasz zespół występujący w tej lidze uległ gościom 1-2, ale sama gra i postawa zawodników zasługują na pochwałę.

Zespół aktualnie zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 4 punktów oraz bilansem bramkowym 7 strzelonych i 6 straconych goli.

I Liga Wojewódzka C2
UKS SMS Łódź – ŁKS Łódź 2:6
bramki: Dominiak, Jakubowski

W pierwszej połowie zespół traci 5 bramek po rzutach rożnych. Po przerwie chłopcy zagrali na miarę swoich umiejętności i strzelili dwie bramki tracąc jedną.

Skład:
Smulik, Pacyna, Witczak, Szabela, Szpura, Sochacki, Zawadzki, Kaczmarek, Sosnowski, Kida, Lasoń.
Na zmiany:
Dominiak, Ryszawa, Jakubowski, Kulon, Zieliński

Zespół aktualnie zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 4 punktów oraz bilansem bramkowym 7 strzelonych i 8 straconych goli.

Published by Janusz Matusiak