Centralna Liga Juniorów: Podsumowanie kolejek !

CLJ U18 – Gwarek Zabrze 1:0
Bramka: Paciorek

Doczekaliśmy się ważnej wygranej w najstarszej CLJ-ce. Na własnym boisku po dobrym meczu inkasujemy 3 punkty co pozwala naszej drużynie odsunąć się od strefy spadkowej.

Skład:
Kłys Robakiewicz Domagała Drapiński Błoch Rosiński Furman Ira Grądzki Woźnikiewicz Paciorek
Na zmiany wchodzili:
Kępisty i Świątkowski

CLJ U17 – Jagiellonia Białystok 2:1
Bramki: Letkiewicz, Lachowicz

Stało się ! Drużyna trenera Mariusza Soleckiego pokonała swoich jak dotąd jedynych oprawców na własnym boisku. Dzięki czemu zbliżyła się na 2 punkty do pierwszego miejsca.

Trener Mariusz Solecki:
„Zagraliśmy bardzo dobry mecz, najlepszy w tej rundzie. Odpowiednio się przygotowaliśmy do rywala, wytrąciliśmy wszystkie argumenty Jagiellonii. Wygraliśmy zasłużenie. Zespół wykonał fantastyczna prace w defensywie, poza tym również fajnie operowaliśmy piłką na tle mocnego, dotychczasowego lidera tabeli. Mamy teraz kolejne wyzwanie przed Nami już w najbliższą środę – czyli Legia Warszawa”
CLJ U15 – Escola Varsovia Warszawa 0:5
Kolejna porażka w wykonaniu naszej najmłodszej CLJ-tki. Miejmy nadzieje, że i dla tej drużyny w końcu zaświeci słońce.

Published by Janusz Matusiak