Aktualności

Centralne Ligi Juniorów: Zapowiedź nadchodzących kolejek

Przed nami kolejny weekend pełen emocji związany z grą naszych najlepszych drużyn w Centralnej Lidze Juniorów U18, U17 i U15.  Wszystkie trzy mecze odbędą się na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Do naszego pięknego miasta zawita drużyna Arki Gdynia, Legii Warszawa oraz MKS Znicz Pruszków.

Centralna Liga Juniorów U18

UKS SMS Łódź 
vs.
Arka Gdynia

Drużyna trenera Marcina Perlińskiego ostrzy sobie zęby na trzecie z rzędu zwycięstwo, które pozwoli im delikatnie odetchnąć od myśli związanych ze strefą spadkową.

Najbliższy rywal ma o dwa punkty więcej od naszej drużyny i w poprzedniej kolejce przegrał na własnym boisku 0:2 z Pogonią Szczecin. W tym meczu jest szanse na przeskoczenie rywali z Pomorza.

28 kolejka została zaplanowana na sobotę 15 maja. Spotkanie zostanie rozegrane na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego !

Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 !

Pozostałe mecze 28 kolejki

Centralna Liga Juniorów U17

UKS SMS Łódź 
vs.
Legia Warszawa

Ledwo co krew przestała się gotować po spotkaniu z Legią na ich terenie, a już przyszedł czas na rewanżowe spotkanie. W poprzednim spotkaniu wygrana padła łupem drużyny ze stolicy w ostatnich sekundach meczu.

Legia w poprzedniej kolejce przegrała na własnym terenie z Ząbkovia 3:2

11 kolejka została zaplanowana na sobotę 15 maja. Spotkanie zostanie rozegrane na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego
Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 !

Pozostałe mecze 11 kolejki

Centralna Liga Juniorów U15

UKS SMS Łódź 
vs.
MKS Znicz Pruszków

Drużyna z Pruszkowa jest jedyną drużyną z którą zapunktowaliśmy. W sobotę liczymy na kolejne zasilenie konta.

Znicz w poprzedniej kolejce przegrał na własnym boisku z Jagiellonia Białystok 2:0

11 kolejka została zaplanowana na sobotę 15 maja. Spotkanie zostanie rozegrane na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego.
Mecz rozpocznie się o godzinie 12:30 !

Pozostałe mecze 11 kolejki

Published by Janusz Matusiak