I Ligi Wojewódzkie: Podsumowanie kolejek

I Liga Wojewódzka A1
? UKS SMS Łódź  – UKS GAL GAZ ?

Drużyna aktualnie zajmuje 5 miejsce w tabeli z 4 punktami na koncie oraz bilansem bramkowym 4 strzelone i 2 stracone gole

I Liga Wojewódzka B1
UKS SMS Łódź II – AKS SMS Łódź 0:0

Aktualnie drużyna zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 12 punktów oraz bilansem bramkowym 15 strzelonych i 5 straconych bramek.

I Liga Wojewódzka B2

(8 kolejka)
KS PSV Łódź – UKS SMS Łódź 0:5

(9 kolejka)
UKS SMS Łódź – AKS SMS Łódź 3:0

Aktualnie drużyna zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 12 punktów oraz bilansem bramkowym 17 strzelonych i 7 straconych bramek.

I Liga Wojewódzka C1
UKS SMS Łódź II – Sokół Aleksandrów Łódzki 3:0

Zespół aktualnie zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 7 punktów oraz bilansem bramkowym 11 strzelonych i 13 straconych goli.

I Liga Wojewódzka C2
UKS SMS Łódź – MKS Zduńska Wola 2:1
Bramki: Zawadzki, Jakubowski

Skład:
Smulik Pacyna Witczak Szabela Zieliński Sosnowski Kaczmarek Kulon Sochacki Kida Zawadzki na zmiany wchodzili:
Dominiak Ryszawa Jakubowski Kur

Zespół aktualnie zajmuje 5 miejsce z dorobkiem 11 punktów oraz bilansem bramkowym 13 strzelonych i 15 straconych goli.

Published by Janusz Matusiak