Centralna Liga Juniorów: Podsumowanie kolejki

CLJ U18

Górnik Zabrze – UKS SMS Łódź 2:0

Tym razem na tarczy wraca drużyna trenera Marcina Perlińskiego. O porażce zadecydowała pierwsza połowa gdzie popełniliśmy proste błędy w defensywie, a sami nie wykorzystywaliśmy 100% sytuacji

Skład:
Kłys Robakiewicz Domagała Drapiński Król Rosiński Dela Dydak Grądzki Woźnikiewicz, Paciorek.
Na zmiany wchodzili:
Kępisty Furman Ira Świątkowski

Pozostałe wyniki:

CLJ U17

Stomil Olsztyn – UKS SMS Łódź 2:1
Bramki: Letkiewicz

Trener Mariusz Solecki:
„Po najlepszym meczu w tej rundzie z Legią, zagraliśmy najgorszy ze Stomilem. Od początku źle weszliśmy w mecz a już w trakcie, ciężko jest wejść na odowiedni rytm. Stomil grał prostą piłkę, bardzo fizyczną i tego dnia na Nas to wystarczyło . Zostało w tej rundzie 5 meczów i tak naprawdę w tej Naszej grupie jest jeszcze wszystko możliwe.”
SKŁAD:
Chadała (b), Doniecki, Posacki, M.Letkiewicz, Pietrzak, Wódz, Zawierucha (c), Łysiak, Janicki, Jędrasik, Lachowicz
Ławka rezerwowych:
Nowacki, Kołodenny, Płocki, Szydlik, Szczucki (b) , Wierzbicki , Dibwe

Pozostałe wyniki:

CLJ U15

AKS SMS Łódź – UKS SMS Łódź 3:0

Mimo dobrego meczu o wyniku zdecydowały błędy indywidualne przede wszystkim po stałych fragmentach gry przeciwników.

SKŁAD:
Janiszewski Pieczarka Czajka Krupa Szpura Mysliwiec Nowacki Gierach Walczak Pawlowski Jurasik

Na zmiany wchodzili:
Czarnecki Gapys Grabarczyk Chachula Stankiewicz