Aktualności

Centralna Liga Juniorów: Zapowiedź nadchodzących kolejek !

Przed nami kolejny weekend pełen emocji związany z grą naszych najlepszych drużyn w Centralnej Lidze Juniorów U18, U17 i U15. Jeden mecz zostanie rozegrane na boisku rywala, natomiast w dwa mecze gramy u siebie.
Będziemy mierzyć się z Lechią Gdańsk, Stomilem Olsztyn i AKS SMS Łódź.

Centralna Liga Juniorów U18

UKS SMS Łódź 
vs.
Lechia Gdańsk

Drużyna trenera Marcina Perlińskiego po passie 5 meczów ze zdobyczą punktową przegrała w Zabrzu. Przed zawodnikami z SMS-u wyjazd do Gdańska po ważne trzy punkty.

Najbliżsi rywale w ostatnie kolejce przegrali  na wyjeździe z Pogonią Szczecin 3:1. Lechia zajmuje 15 miejsce w tabeli czyli w strefie spadkowej. W najbliższą sobotę jest szansa na oddalenie się od strefy spadkowej.

23 kolejka została zaplanowana na sobotę 29 maja. Spotkanie zostanie rozegrane na wyjeździe !

Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00 !

Pozostałe mecze w 23 kolejce

Centralna Liga Juniorów U17

UKS SMS Łódź 
vs.
Stomil Olsztyn

Długo nie trzeba było czekać na rewanżowe spotkanie. Miejmy nadzieję, ze zawodnicy trenera Soleckiego nie podejdą już lekceważąco do przeciwnika z Olsztyna.

5 kolejka została zaplanowana na sobotę 29 maja. Spotkanie zostanie rozegrane na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego!

Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 !

Pozostałe mecze w 5 kolejce:

Centralna Liga Juniorów U15

UKS SMS Łódź 
vs.
AKS SMS Łódź

Ledwo opadł bitewny kurz po pierwszych derbach na tym szczeblu rozgrywkowym a przyszedł czas na rewanż. Miejmy nadzieję że tym razem zawodnicy UKS-u pokażą charakter i będą wystrzegać się błędów indywidualnych.

5 kolejka została zaplanowana na niedziele 30 maja. Spotkanie zostanie rozegrane na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Uczniowski Klub Sportowy w tym dniu będzie pełnił rolę gospodarza

Mecz rozpocznie się o godzinie 12:30 !

Pozostałe mecze w 5 kolejce:

Published by Janusz Matusiak