Aktualności

Po srebro do Łęcznej. W sobotę gra TME UKS SMS

Prze tygodniem  piłkarki nożne Czarnych Sosnowiec wywalczyły mistrzostwo Polski. Dopiero ostatnia kolejka sezonu ekstraligi zdecyduje, komu przypadną srebrne i brązowe medale.  O tym, kto je zdobędzie, zdecyduje bezpośrednie starcie Górnika Łęczna z TME UKS SMS. Transmisja tego arcyciekawego meczu w sobotę o godzinie 11  w TVP Sport. Łodzianki, by zająć drugie miejsce w rozgrywkach, wystarczy remis na boisku rywalek.

Podopieczne trenera Marka Chojnackiego już wywalczyły historyczny medal mistrzostw Polski, a na początku czerwca walczyć będą o pucharu kraju.

22. KOLEJKA EKSTRALIGI KOBIET, sobota:

AP LOTOS Gdańsk – GKS Katowice (10.30)

Medyk POLOmarket Konin – Śląsk Wrocław (11)

Rolnik B. Głogówek – Olimpia Szczecin (11)

Górnik Łęczna – TME UKS SMS Łódź (11)

Czarni Sosnowiec – Sportis KKP Bydgoszcz (11)

TS ROW Rybnik – AZS UJ Kraków (11)

Published by Marcinek