I Ligi wojewódzkie: Podsumowanie kolejek

UKS SMS Łódź II – Warta Sieradz 2:2
(9 kolejka)
Zawisza Rzgów – UKS SMS Łódź II 4:0

Drużyna aktualnie zajmuje 5 miejsce w tabeli z 8 punktami na koncie oraz bilansem bramkowym 11 strzelonych i 10 straconych goli

I Liga Wojewódzka B1

ŁKS Łódź – UKS SMS Łódź II 0:5
Bramki: Baranowski x3, Dibwe, Wierzbicki

Zawodnicy trenera Andrzeja Czubińskiego pod jego nieobecność urządzili pokaz strzelecki i dzięki temu zrehabilitowali się po wpadce w Bełchatowie!
Spotkanie prowadził duet trenerski Solecki & Robakiewicz!

Aktualnie drużyna zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 18 punktów oraz bilansem bramkowym 24 strzelone i 15 straconych bramek.

I Liga Wojewódzka B2

ŁKS Łódź
– UKS SMS Łódź 1:2
Bramki: Dryka, Garnysz

Drużyna zajmuje 1 miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów oraz bilansem bramkowym 25 strzelonych i 11 straconych

I Liga Wojewódzka C1

ŁKS Łódź – UKS SMS Łódź II 2:0

Zespół aktualnie zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 8 punktów oraz bilansem bramkowym 12 strzelonych i 21 straconych goli.

I Liga Wojewódzka C2

RTS Widzew Łódź – UKS SMS Łódź 3:3
Bramki: Kaczmarek, Jakubowski

Skład:
Smulik Szpura Witczak Kulon Mujżel Jakubowski Kaczmarek Sochacki Sosnowski Kida Dominiak
Na zmiany wchodzili:
Zawadzki Ryszawa Lasoń

Zespół aktualnie zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 15 punktów oraz bilansem bramkowym 17 strzelonych i 18 straconych goli.

Published by Janusz Matusiak