Aktualności

Uroczyste powitanie piłkarek nożnych TME UKS SMS

Tuż po powrocie do Łodzi wszystkie piłkarki nożne TME UKS SMS Łódź wraz ze sztabem szkoleniowym zostały oficjalnie przywitane podczas specjalnie zwołanego briefingu prasowego w pasażu Schillera przy ulicy Piotrkowskiej.

Udział w wydarzeniu wzięli m.in. Andrzej Kuczyński, Członek Zarządu firmy TME i przedstawiciel Sponsora Tytularnego TME UKS SMS Łódź oraz Marek Kondraciuk, dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Miasta Łodzi. Wicemistrzynie Polski pojawiły się na specjalnie zorganizowanej scenie. Wystrzeliły okolicznościowe szampany oraz zawodniczki otrzymały kwiaty. Na świętowanie tego sukcesy nie ma jednak zbyt wiele czasu. Już w najbliższą sobotę  o 19  piłkarki TME UKS SMS Łódź zagrają bowiem w finale Pucharu Polski. Rywalkami podopiecznych Marka Chojnackiego będzie drużyna Czarnych Sosnowiec.

Published by Marcinek